Showbyznys

12. července 2022 14:27

redakce Prima Lajk

Johnny Depp to v Praze rozjel! Tulil se k influencerce a z auta mu vyběhla polonahá dívka

Hvězda Pirátů z Karibiku Johnny Depp si svůj čas v Praze užil.

Johnny Depp si momentálně užívá nejen vítězství nad svou bývalou manželkou Amber Heard v soudní bitvě roku, ale taky koncertní šňůru se zpěvákem Jeffem Beckem, která ho nyní zavedla až do Prahy. A nutno dodat, že jako obvykle si hvězda Pirátů z Karibiku svůj čas v hlavním městě pořádně užila.

Vše přitom začalo ještě před koncertem ve Foru Karlín, kdy auto s hercem přijíždělo před hotel Mandarin. Jen co totiž zajelo za roh, spatřili fotografové a fanoušci velmi spoře oděnou blondýnu, kterak vyskakuje z auta a odbíhá pryč. Údajně přitom byla velmi veselá, zjevně si tak svůj čas v autě s filmovou hvězdou moc užila. Záběry na tuto akci poprvé sdílel server Blesk.cz.

To ale nebylo všechno. Depp totiž během svého koncertu narazil i na starou známou influencerku Nikol Treterovou. Ta s ním loni strávila noc na festivalu v Karlových Varech, a teď se potkali znovu, přičemž si blonďatá kráska pořídila s hercem i pár stories na Instagram. Jestli tím pro ně noc skončila, toť otázkou. Málokoho by ale překvapilo, kdyby se ti dva sešli znovu i po koncertu.


Přečtěte si také