Johnny Depp pobláznil Prahu
Johnny Depp pobláznil Prahu

Johnny Depp to v Praze rozjel! Tulil se k influencerce a z auta mu vyběhla polonahá dívka

rd. Publikováno: 12.07.2022
Hvězda Pirátů z Karibiku Johnny Depp si svůj čas v Praze užil.

reklama

Johnny Depp si momentálně užívá nejen vítězství nad svou bývalou manželkou Amber Heard v soudní bitvě roku, ale taky koncertní šňůru se zpěvákem Jeffem Beckem, která ho nyní zavedla až do Prahy. A nutno dodat, že jako obvykle si hvězda Pirátů z Karibiku svůj čas v hlavním městě pořádně užila.

Vše přitom začalo ještě před koncertem ve Foru Karlín, kdy auto s hercem přijíždělo před hotel Mandarin. Jen co totiž zajelo za roh, spatřili fotografové a fanoušci velmi spoře oděnou blondýnu, kterak vyskakuje z auta a odbíhá pryč. Údajně přitom byla velmi veselá, zjevně si tak svůj čas v autě s filmovou hvězdou moc užila. Záběry na tuto akci poprvé sdílel server Blesk.cz.

Johnny Depp a Nikol Treterová v Praze
Autor: instagram.com/nikol_trety/ Johnny Depp a Nikol Treterová v Praze

To ale nebylo všechno. Depp totiž během svého koncertu narazil i na starou známou influencerku Nikol Treterovou. Ta s ním loni strávila noc na festivalu v Karlových Varech, a teď se potkali znovu, přičemž si blonďatá kráska pořídila s hercem i pár stories na Instagram. Jestli tím pro ně noc skončila, toť otázkou. Málokoho by ale překvapilo, kdyby se ti dva sešli znovu i po koncertu.

Amber Heard požaduje nový proces s Deppem 1

Bude rozsudek v případu Johnnyho Deppa neplatný? Amber Heard přišla se šokujícím odhalením!

reklama