Johnny Depp si zahraje v seriálu ze světa Harryho Pottera 1
Autor: Warner Bros. Johnny Depp si zahraje v seriálu ze světa Harryho Pottera 1

Johnny Depp se vrátí v seriálu ze světa Harryho Pottera! Koho si zahraje? (apríl)

rd. Publikováno: 01.04.2021
Herec Johnny Depp se přece jen vrací do světa čar a kouzel. Zahraje si ale novou postavu.

reklama

Je to pár měsíců, co byl ze série Fantastická zvířata odejit herec Johnny Depp kvůli prohranému soudu s deníkem The Sun, který rozsudkem dostal de facto právo nazývat herce domácím násilníkem. Taková nálepka pochopitelně v Hollywoodu nerezonuje úplně nejlíp, a tak se studio s hercem rozloučilo a roli černokněžníka Grindelwalda přenechalo Madsi Mikkelsenovi.

 

 

Jenže velice hlasitá část fanoušků za herce bojovala a dávala dlouhé měsíce studiu vědět, že s rozhodnutím vyhodit Deppa nesouhlasí a chce herce zpátky. No a právě tuto část fanoušků teď studio vyslyšelo, protože se Depp vrací do světa Harryho Pottera zpátky.

Objeví se v novém seriálu o násilnické rodině Draca Malfoye. Rodina těchto černokněžníků se odjakživa vyžívala nejen v černé magii, ale taky ve velice nepříjemném urážení a napadání jeden druhého, a v těchto nezdravých podmínkách malý Draco vyrůstal. Byl tak svědky domácího násilí, hádek i nevěr. Pochopitelně se to následně podepsalo na jeho duševním stavu, a tak začal navštěvovat kouzelnického terapeuta. A toho si v seriálu zahraje právě Depp. Kruh se tak uzavřel, fanoušci herce budou mít možnost se něco málo dozvědět na téma domácí násilí a pro Deppa se bude jednat o jakési vykoupení. Projekt by mohl na obrazovky dorazit ještě v letošním roce.

Seriál Přátelé se dočká remaku 1

Kultovní seriál Přátelé se dočká nové verze. Z Chandlera bude gay a z Phoebe černoška (apríl)

reklama