Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Jokerovo nové fáro: Podívejte se, v čem bude komiksová legenda utíkat Batmanovi!

Natáčení Sebevražedného oddílu je v plném proudu.
Vydáno: 26.05.2015, Karel Ryška
Do kina vyražte 4. srpna 2016.

Filmový Joker měl vždycky vytříbený vkus, ať už šlo o oblečení nebo způsob o zabíjení. Ten nejnovější, který se objeví v komiksové týmovce Sebevražedný oddíl, na tom nebude jinak. Luxusní oblek a smrt v očích jsou už tak nějak standardem. Tentokrát ale dojde i na nepřehlédnutelný automobil.

Kdy ho poprvé uvidíme oficiálně? V traileru nadcházejícího filmu, který se zřejmě objeví až na konci letošního roku. Fotografové ale už nyní pronikli na natáčení v Torontu, kde Joker (Jared Leto) a jeho přítelkyně Harley Quinn (Margot Robbie) právě utíkali před Batmanem (Ben Affleck), jenž se ve filmu krátce objeví.

Co se snažilo vzít dráhu nejnovějšímu Batmobilu? Joker vyrazil do ulic v rudém Vaydoru G35 "exotic kitcar", nad jeho angažováním se okamžitě rozhořely fanouškovské debaty. Přijde vám super? Anebo vám k Jokerovi vůbec nesedí? Dejte vědět v diskuzi!

Vaydor G35 "exotic kitcar"
Vaydor G35 "exotic kitcar"
Just Jared

 

Co tě nezabije, to tě... zešílí!

První fotka: Nový Joker vypadá neuvěřitelně!

 

To nejhezčí na celém Batmanovi

Zabijácká sexbomba s culíčky? Ano, Jokerova milenka konečně míří do kin!

Reklama
Článek je zařazen v: Batman, Ben Affleck, Jared Leto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama