Showbyznys

8. prosince 2015 17:08

Adéla Skřivánková

Jste bečka sádla? Rady, jak může zhubnout i ten největší GEEK!

I když je váš vzor Fatty Pilow a šlehačkou si vystříkáváte pusu každých 10 minut, tak jestli do budoucna nechcete mít dost nepříjemné zdravotní problémy, najít si holku a zasouložit si, aniž byste dostali infarkt, měli byste zhubnout. Nebojte, nebude to ale ani moc bolet!

Pravidlo "nežrat" úplně nefunguje. Úleva, co? Jíst naopak musíte celkem hodně a často, ale tady začíná to minové pole. Nechejte si poradit, ať nevybouchnete při prvním jídle!

1. Jezte pravidelně - To sice neznamená po deseti minutách, ale ani po půl hodině. Zkuste si jídla rozložit do pěti až šesti dávek denně.Takže si dáte snídani třeba v 7 ráno, svačinu v 10, oběd v 13, svačinu v 16 a večeři v 19 hodin. Ze začátku si raději nastavujte budíka. Až vám příště zazvoní, tak možná začnete slintat jako psi při pokusu I. P. Pavlova.

2. Nejezte blbosti - jasně, svůj život si asi neumíte představit bez litrové coca-coly, popcornu, kyselých rybiček, čínské polévky, pizzy, čokolády Milka a hambáče. Jenže tohle jsou přesně ty věci, které vám z břicha udělají měkký skákací hrad.

3. Maso! Zelenina! - u prvního jste nadšením vykřikli a u druhého jste se leknutím zajíkli? Ale to nemusíte. Maso a zelenina se skvěle doplňují, tak si udělejte flákotu masa (nejlíp ale kuřecího nebo krůtího ) nebo si někde ulovte rybu, hoďte do na gril nebo do trouby společně s paprikou, cuketou, lilkem a máte zdravou a skvělou večeři králů!

4. Spěte - i když rádi do noci paříte Wowko nebo koukáte na svoje oblíbené Youtubery, v noci byste měli hlavně spát. Odpočinete si a přes den pak nebudete mít chuť sníst na posezení celý svatební dort i s ženichem a nevěstou.

5. Hej bej se - bez pohybu to nepůjde a fakt nestačí, když si dvakrát denně dojdete od kompu ke dveřím pro pizzu (což se navíc odporuje s bodem 2!). Najděte si REÁLNÝ sport (ne virutální), který vás bude bavit. Ať už si půjdete s klukama zakopat fotbal, zaplavat si nebo se jen budete rychlou chůzí procházet (a později přejdete třeba i do běhu), je to rozhodně lepší, než chytat křeč do zápěstí z počítačové myši!

Sdílejte článek

Přečtěte si také