návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Justin Bieber se omluvil Kazmovi za brutální napadení a nazpíval pro něj dojemnou píseň! Bude z toho světový hit? (Apríl)

Nazpívají snad český provokatér a Justin společný duet?
Vydáno: 01.04.2017
Kazma a Justin Bieber
Autor: Facebook.com a Profimedia.cz Kazma a Justin Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Populární bavič Kazma před pár týdny opět se svou One Man Show rozvířil internetové vody, když se během nedávného tuzemského koncertu Justina Biebera pokusil lidi napálit jeho dvěma dvojníky a infiltrovat se do zpěvákovy bezprostřední blízkosti. Jenže právě jeho vplížení do O2 Areny se mu ale vymstilo, když ho Justinova ochranka brutálně napadla. On i jeho štáb tak odcházeli pryč s krvavými šrámy. Jenže tato kauza se nyní dočkala nečekaného pokračování.

Vážně se tohle stalo?

Provokatéra Kazmu brutálně napadla ochranka Justina Biebera! Nejde ale o jeho další pohádku?

Kazmovo video se totiž zázračným způsobem dostalo i k samotnému Justinu Bieberovi. A ten je z bavičova šíleného kousku doslova nadšený! „Už dlouho jsem neviděl nic tak zábavného, jako tento prank baviče Kazmy. A ti dvojníci mi byli fakt podobní!“ prohlásil Justin. Z videa byl dokonce tak nadšen, že se Kamilovi Bartoškovi ihned omluvil za jednání jeho ochranky. „Ano, Justin mi opravdu volal a všechno jsme si vysvětlili. Byl to super pokec,“ řekl Kazma.

Justin se ovšem rozhodl jít ještě dál a na Kazmovu počest složil nový singl s názvem One Man Army, v němž mluví o české hvězdě jako o svém novém nejlepším kamarádovi! Singl by pak měl být oficiálně zveřejněn během několika dní, stejně jako klip, v němž se objeví i samotný Kazma! „Vážně se na to těším. Justin mi dokonce nabídl, abych si zarapoval na jeho dalším albu,“ dodal Kazma jakoby nic. Kamil Bartošek zkrátka dobývá svět a vypadá to, že brzy se ocitne i na vrcholu hitparád!

Vážně Kazma nachytal celý svět?

VIDEO: Kazma tvrdí, že s dvojníkem Justina Biebera dobyl svět! Vážně na jeho nahém zadku vydělal statisíce?

Kazmovi vtípek tentokrát nevyšel

GALERIE: Tenhle vtípek Kazmovi nevyšel! Známý provokatér podstrčil fanouškům falešného Biebera. Co oni na to?

Článek je zařazen v: Justin Bieber , song , duet , Kazma