Showbyznys

15. března 2017 14:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kazma tvrdí, že s dvojníkem Justina Biebera dobyl svět! Vážně na jeho nahém zadku vydělal statisíce?

A není nakonec za kašpara spíš sám Kazma?

Ať se nám to líbí, nebo ne, známý internetový bavič Kazma má se svou One Man Show další virální hit. Jeho šílené kousky během pražského koncertu Justina Biebera, kdy nechal jednoho z dvojníků zpívat na střeše obchodního domu a druhého vycházet z hotelu Four Seasons se tentokrát proflákly prakticky ihned a Kazma byl fanouškům spíše pro smích. Jenže nyní se nám snaží namluvit, že právě zmiňovaná akce u hotelu byla součástí jeho mistrovského plánu.

Kazma totiž tentokrát nechtěl nachytat české novináře, ale ty zahraniční. Mezi tuzemské reportéry proto nechal rozhlásit pravdu o tom, že se jedná o Kazmův vtípek. Když potom při dvojníkově průchodu nedávali fotografové pozor, ukázal Justinův dvojník na krátkou vteřinu svůj zadek a Kazmův štáb se chopil příležitosti. Známý bavič poté video začal prodávat zahraničním médiím s tím, že se jedná o zadeček skutečné Justina Biebera.

A oni mu to opravdu zbaštili i s navijákem. Kamil Bartošek tak prodal záběry největšímu americkému bulvárnímu serveru TMZ v přepočtu za více než 600 tisíc korun. A od slavného serveru poté tyto lživé záběry převzal téměř celý svět. Ještě nyní pak můžete zadek falešného Biebera na zahraničních stránkách najít. Zdá se tedy, že v tomto případě si Kazma nevymýšlí a svým kouskem s falešným Bieberem nejspíš opravdu napálil celý svět. Jen by nás zajímalo, jak se na záběry svého údajného zadku asi tvářil sám Bieber.

Na Kazmovo provokativní video se můžete podívat zde.

Tady se můžete podívat na fotografie z jeho nedávné nehody:

Sdílejte článek

Přečtěte si také