Showbyznys

31. března 2022 12:43

redakce Prima Lajk

K Davidu Beckhamovi se vloupal zloděj, zatímco byl s manželkou doma! Co všechno ukradl?

Slavná manželská dvojice si společně s dětmi prožila pěkně krušnou noc. Do jejich miliardového domu se vloupal maskovaný zloděj.

Přepychové sídlo Beckhamových v londýnské luxusní čtvrti Kensington se stalo terčem maskovaného lupiče. Do domu se nezvaný host dostal ve chvíli, kdy v něm byl i David s manželkou Victorií a desetiletou dcerou Harper. Ti spali v jedné ložnici, zatímco neznámý pachatel drancoval druhou ložnici v horním patře.

Podle britského deníku The Sun se muži podařilo odcizit majetek v hodnotě tisíců liber, přičemž si s sebou odnesl značkové i elektronické zboží a drahé šperky. V rabování ho však přerušil sedmnáctiletý syn Cruz Beckham, který se v noci vracel z tahu s kamarády. Jakmile uviděl rozbité sklo, okamžitě zavolal na pomoc otce a společně zalarmovali policii.

Lupič měl podle informací přelézt bránu a rozbít okno, kterým se později dostal i s lupem pryč. Záznamy ze CCTV kamer, jež jsou v domě nainstalované, nyní zkoumá policejní sbor. Zatím se však maskovaného zloděje nepodařilo dopadnout.

Sdílejte článek
Štítky krádež David Beckham Victoria Beckham zloděj loupež

Přečtěte si také