Jiří Šlégr s manželkou
Autor: Jiří Janoušek a Profimedia Jiří Šlégr s manželkou

Karlovarská kolonáda se stala epicentrem luxusu, drahých rób, ale i módních faux pas

lenizajicova. Publikováno: 04.07.2015
Kdo zabodoval a kdo měl raději jít do kina? Podívejte se s námi na ples, na kterém "zářily" velice nevšední róby.

reklama

Jiří Šlégr s manželkou vyšli na párty bankovního institutu UniCredit a všem přítomným vyrazili dech svým absolutnín nevkusem. Jediné, čím bych tento módní přešlap mohla vysvětlit, je, že se na ně po několika tropických dnech dral úpal, který slavný pár okadl o mozkové buňky. Vzít si na sebe na slavnostní gala šortky v kombinaci s krajkovaným topem, který přičaroval Králové místo ženský křivek tvar podobající se krabici od bot, byla opravdu nešťastná volba. Nemluvě o odepínacím modrém límečku… Při pohledu na tento děsivý doplněk se o mě pokoušejí mrákoty. Opravdu by mě zajímalo, co stálo za volbou tohoto outfitu. Zmiňovaný úpal, alkohol nebo snad začínající slepota? Ani známý hokejista módní chyby nevykompenzoval. Bez vázanky vypadal jako vesnická řepa, která zabloudila na nóbl akci. 

Jiří Šlégr s manželkou  Foto:

Eliška Kaplický také zavítala na večerní gala uprostřed karlovarské kolonády, a zapsala se tak na seznam hříšníků. Její model je prapodivný. Vypadá jako záclona nebo slavnostní ubrus. Přestože střih ke krku sympaticky koresponduje s účesem, nezvyklý detail v pase opticky “vykouzlil hned několik tukových prstenců”, které mají k dokonalosti stejně daleko jako Dolní Počernice k Mléčné dráze. Nemluvě o tom, že bílá podprsenka pod šaty svítí jako měsíc v úplňku. Dámy, pamatujte, že pod transparentní materiály se hodí spodní prádlo tělové barvy. Jedině tak se vyvarujete toho, co předvedla právě Eliška.

Eliška Kaplický  Foto:

Michal Dvořák s manželkou

Letní šaty sympatického střihu i vzoru se pro drobnou blondýnku hodí skvěle. Barva střevíčků je roztomilá, přestože se nejedná o obuv, který by patřila na červený koberec. DJ Lucca i tak vypadala svěže a nenuceně. Dvořák je rocker, je z Lucie, a tak je úplně jedno, co si na sebe oblékne. V jeho případě však musím uznat, že se drží svého stylu. Neexperimentuje, ví, co má rád a s jistou nonšalancí se do toho obléká. Výsledek je pak na jedničku. 

Michal Dvořák s manželkou Foto:

Jana Plodková

Zahájení jubilejního 50. ročníku filmového festivalu vypuklo

Jane Malone

Karlovy Vary: Nejvýraznější róby ze zahájení festivalu

 reklama