Showbyznys

4. července 2015 14:20

Lenka Zajícová

Karlovarská kolonáda se stala epicentrem luxusu, drahých rób, ale i módních faux pas

Kdo zabodoval a kdo měl raději jít do kina? Podívejte se s námi na ples, na kterém "zářily" velice nevšední róby.

Jiří Šlégr s manželkou vyšli na párty bankovního institutu UniCredit a všem přítomným vyrazili dech svým absolutnín nevkusem. Jediné, čím bych tento módní přešlap mohla vysvětlit, je, že se na ně po několika tropických dnech dral úpal, který slavný pár okadl o mozkové buňky. Vzít si na sebe na slavnostní gala šortky v kombinaci s krajkovaným topem, který přičaroval Králové místo ženský křivek tvar podobající se krabici od bot, byla opravdu nešťastná volba. Nemluvě o odepínacím modrém límečku… Při pohledu na tento děsivý doplněk se o mě pokoušejí mrákoty. Opravdu by mě zajímalo, co stálo za volbou tohoto outfitu. Zmiňovaný úpal, alkohol nebo snad začínající slepota? Ani známý hokejista módní chyby nevykompenzoval. Bez vázanky vypadal jako vesnická řepa, která zabloudila na nóbl akci.

Eliška Kaplický také zavítala na večerní gala uprostřed karlovarské kolonády, a zapsala se tak na seznam hříšníků. Její model je prapodivný. Vypadá jako záclona nebo slavnostní ubrus. Přestože střih ke krku sympaticky koresponduje s účesem, nezvyklý detail v pase opticky “vykouzlil hned několik tukových prstenců”, které mají k dokonalosti stejně daleko jako Dolní Počernice k Mléčné dráze. Nemluvě o tom, že bílá podprsenka pod šaty svítí jako měsíc v úplňku. Dámy, pamatujte, že pod transparentní materiály se hodí spodní prádlo tělové barvy. Jedině tak se vyvarujete toho, co předvedla právě Eliška.

Michal Dvořák s manželkou

Letní šaty sympatického střihu i vzoru se pro drobnou blondýnku hodí skvěle. Barva střevíčků je roztomilá, přestože se nejedná o obuv, který by patřila na červený koberec. DJ Lucca i tak vypadala svěže a nenuceně. Dvořák je rocker, je z Lucie, a tak je úplně jedno, co si na sebe oblékne. V jeho případě však musím uznat, že se drží svého stylu. Neexperimentuje, ví, co má rád a s jistou nonšalancí se do toho obléká. Výsledek je pak na jedničku.


Přečtěte si také