Jane Malone
Autor: Jiří Janoušek Jane Malone

Karlovy Vary: Nejvýraznější róby ze zahájení festivalu

lenizajicova. Publikováno: 05.07.2015
Filmový festival je v plném proudu. Na červeném koberci se tentokrát naše i zahraniční celebrity pořádně zapotily nejen díky tropickým teplotám, ale také díky tomu, že ne všechny zvládly požadovaný dress code. Podívejte se s námi na celebrity, které zabovaly, nebo pohořely na celé čáře.

reklama

Jena Malone vypadala skvěle. Její róba byla dokonalá, jemná i dostatečně luxusní zároveň. Zde je vidět rozdíl mezi světovými celebritami a naší smetánkou. Naše hvězdy totiž příliš často “špekulují” a snaží se zaujmout kreativitou. Na červený koberec však patří luxusní materiály, jednoduchost a dokonalé zpracování. Nic víc, nic míň.

lenka vary 2 special 2 - Obrázek 1 Foto:

Skvělým důkazem pokusu o originalitu je např. Marta Issová. Její róba spíš vypadá jako raketa z NASA než něco, co by se mělo objevit na červeném koberci. Kdyby se spodní část seznámila s žehličkou, taky by to neuškodilo…

lenka vary 2 special 2 - Obrázek 3 Foto:

Přestože Andrea Verešová mezi herečky nepatří, na filmový festival jezdí velice ráda, aby provětrala svůj šatník. Nedivíme se jí, vypadá stále skvěle. Tentokrát ji však zastínily jiné dámy. Bílý model je sice zajímavý, ale na červeném koberci se objevily výraznější kreace. Andrea má zcela jistě dokonalou tvář, ale to tentokrát nestačilo. Model je však pěkný a Andrea svůj úkol jako modelka splnila. Jako osobnost nikoliv.

lenka vary 2 special 2 - Obrázek 4 Foto:

U Jany Plodkové jsme si již v minulosti všimli, že její styl je zcela jistě výjimečný. Někdy se její vzhled podaří, jindy ne. Tentokrát však róba nenadchla. Pudrový odstín herečku zcela pohltil. Model tak splynul s davem jako kapesní zloděj na Staromáku. Sluneční brýle se na zahajovací ceremoniál nehodí, jelikož  působí jako zoufalý pokus zaujmout.

lenka vary 2 special 2 - Obrázek 2 Foto:

Dagmar Havlová oblékla róbu v odstínu královské modři. Šaty byly opravdu skvostné. Zajímavé na nich je i fakt, že je navrhla slovenská herečka Lenka Vacvalová. Dagmar Havlová je decentně ozdobila přepychovými šperky a opět vypadala dokonale.

lenka vary 2 special 2 - Obrázek 5 Foto:

reklama