Showbyznys

11. listopadu 2020 17:40

redakce Prima Lajk

Khal Drogo ze Hry o trůny přiznal, že po odchodu ze seriálu hladověl! Proč neměl ani na jídlo?

Hvězda Hry o trůny prozradila, že po odchodu ze seriálu měla těžké finanční problémy.

Herec Jason Momoa dnes patří mezi velké hvězdy. Aquaman byl obří hit a brzy dostane pokračování, herec má však rozdělané i další projekty, včetně seriálu na Apple TV+. Nicméně ne vždycky se mu tak dařilo. Momoa čerstvě prozradil, že krátce po svém odchodu ze seriálu Hra o trůny, který ho do velké míry proslavil, na tom byl fakt špatně.

Herec se topil v dluzích, nemohl sehnat práci, a dokonce chvílemi i hladověl. Naštěstí později v jeho životě přišel obrat, který mu nejen zachránil kariéru, ale navíc z něj udělal jednu z největších hvězd v Hollywoodu. Obsazení do role Aquamana ve filmu Batman v. Superman herce zachránilo, a on tak mohl opět začít obstarávat nejen pro sebe, ale i pro svoji krásnou ženu Lisu Bonet.

Herec taky zavzpomínal na své mládí, kdy prý rozhodně nebyl tak stavěný jako dnes, a dokonce byl ve škole šikanován. No, hodně se od té doby změnilo. Což je dobrá zpráva pro všechny hubené šikanované kluky na základce – nikdy nevíte, kdy z vás vyroste další Khal Drogo!

Sdílejte článek
Štítky peníze Batman jídlo hvězda Hra o trůny Hollywood herec Jason Momoa Aquaman Apple TV khal Drogo Hra o trůny Aquaman Khal Drogo

Přečtěte si také