Showbyznys

31. října 2022 13:40

redakce Prima Lajk

Kolik si vydělal představitel Draca Malfoye za účast v Harrym Potterovi? Z téhle částky se posadíte na zadek

Jaký byl honorář Toma Feltona za ztvárnění legendárního Draca Malfoye?

Postava čistokrevného mladého kouzelníka Draca Malfoye ze Zmijozelské koleje v Bradavicích patří v sáze o Harrym Potterovi jedné k nejoblíbenějším. Může za to i geniální ztvárnění Toma Feltona, který mu už navždy propůjčil svou tvář. Za celou filmovou sérii se přitom Draco Malfoy ukázal před kamerou pouhých 31 minut a 30 sekund z celkového součtu 19 hodin a 40 minut všech dílů.

Za svou „půlhodinovku“ se však britský herec stihl nejen zapsat do srdcí většiny fanoušků kouzelné ságy, ale odnést si i dost pěknou sumu, která mu stačí na hezké vyžití až do důchodu. Představitel mladého Malfoye si za celou filmovou ságu vydělal 14 milionů liber, což je v přepočtu 398 549 200 korun. Ve výsledků to potom vychází tak, že měl Felton za jednu minutu natáčení před kamerou téměř 13 milionů korun.

Herci bylo navíc v době natáčení prvního dílu Harry Potter a Kámen mudrců pouhých 13 let a vezmeme-li v úvahu, že většina jeho vrstevníků má ve svých prasátkách maximálně pár stovek, není to úplně špatná brigáda, co říkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také