Chris Rock si dělal srandu z herečky Amber Heard
Autor: profimedia.cz Chris Rock si dělal srandu z herečky Amber Heard

Komik Chris Rock se drsně obul do bývalky Johnnyho Deppa. Co Amber Heard vzkázal?

Tamara F. Publikováno: 13.05.2022
Amber Heard poslední dny leží v žaludku mnoha lidem a komik Chris Rock není výjimkou.

reklama

Kontroverzní komik Chris rock před rozjel nedávnem celosvětové turné Chris Rock Ego Death World Tour 2022 a pár dní nazpátek otevřel britskou šňůru vystoupením v Londýně. A zatímco mnoho lidí přemýšlelo nad tím, zdali bude 57letý komik na pódiu grilovat Willa Smitha a jeho (ne)slavnou oscarovou facku, pustil se místo toho do bývalky Johnnyho Deppa Amber Heard.  

Současné soudní klání mezi dvěma herci pravidelně sleduje celý svět a na povrch každým dnem vyplouvají nové a nové skutečnosti. Zatím je nutno dodat, že z toho Amber Heard nevychází nijak zvlášť dobře a minimálně u fanoušků začíná být v Hollywoodu nenáviděnou osobou č. 1. Obzvlášť velké pozdvižení vyvolalo tvrzení, že se herečka „vydělala“ Deppovi do postele, na což reagoval i Chris Rock. 

„Věřte všem ženám, věřte všem ženám… teda kromě Amber Heard,“ vzkázal komik divákům. „Na čem to sakra jede? Vždyť se mu vy***la do postele! To není v pohodě! A to jsem si myslel, že jsem já chodil s dost šílenejma ženskejma, ale tomuhle se nic nevyrovná“ podivoval se nad kauzou Rock, zatímco jeho obecenstvo se mohlo smíchy potrhat.

 

Amber Heard a nevydařený prank

VIDEO: Bývalka Johnnyho Deppa přiznala, že fekálie v posteli byly nepovedený prank. Reakce Deppa vás pobaví

reklama