Lidé se posmívají bývalce Deppa za její výkon u soudu. Zahrála prý svou nejlepší roli, ale pořád byla špatná

Amber Heard to bude mít u fanoušků Johnnyho Deppa už navždy marné. Proti ní ale začínají být i média.

Na jedné věci kolem soudu mezi Johnny Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard se shodují víceméně všichni. A to že herečka známá zejména díky roli ve filmu Aquaman to při své několikadenní výpovědi začíná s emocemi trochu přehánět.

Její „výkon“ plný povzdychů, pláče, dramatických pauz a napínavých příběhů totiž začíná působit dojmem hodně přibarveného vyprávění, které jenom tento týden dostalo hned několik zásadních trhlin. A to ještě herečku neměli příležitost vyslechnout právníci Deppa.

Problémem většiny nařčení je fakt, že je herečka nemá jak prokázat, svědci odmítají její verzi dosvědčit, důkazy jako videa či fotky pro chybí, a když, tak jen ukazují Johnnyho, jak ničí nábytek, a jinak soudu nic hmatatelného neposkytla. Jistě, z jejích úst zaznívají někdy vyloženě šokující věci. Sám Depp ale většinu času jen kroutí hlavou a ani jeho právnický tým se nezdá být příliš vykolejený tím, co Heard tvrdí.

Nejvíc jasno ale mají lidé na sociálních sítích. Ti se herečce doslova posmívají, nic z toho, co říká (byť to klidně může být do velké míry pravda, i když třeba mírně zkreslená), jí nevěří, a svého miláčka Deppa brání zuby nehty. Je tedy otázkou, jak nakonec celé vystoupení bude vnímat porota, která o verdiktu v případu bude rozhodovat.


Přečtěte si také