návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Konec legendy!? Michaela Jacksona definitivně přestali hrát v rádiích. Co děsivého se o zpěvákovi zjistilo?

Kolem zesnulého zpěváka Michaela Jackson se v posledních týdnech zvedla obří kontroverze. Kvůli novému dokumentu teď čelí obviněním, po kterých se světová rádia rozhodla přestat pouštět jeho hudbu.
Vydáno: 06.03.2019
Michael Jackson přestal hrát v rádiích 2
Autor: profimedia.cz Michael Jackson přestal hrát v rádiích 2

Kabelovka HBO před pár dny uvedla po celosvětové premiéře na festivalu Sundance dokument Leaving Neverland, který se zaměřuje na slavného zpěváka Michaela Jacksona a jeho znepokojivý vztah se dvěma malými chlapci. Po zhlédnutí 4hodinového snímku ale začíná být všem jasné, že to nebyl pouze znepokojivý vztah, ale docházelo nejspíš i k sexuálnímu obtěžování dětí, ze kterého byl Jackson několikrát obviněn, nikdy však usvědčen.


Z tohoto důvodu se teď některé světové rádiové stanice rozhodly přestat nadále hrát Jacksonovu hudbu. Na otázku, proč se tak rozhodly, pak zástupci stanic odpovídali, že to bylo na přání fanoušků.

Jednou z nejvíce šokujících informací v dokumentu pak zajisté byla zpráva, že si Jackson vzal jednoho z chlapců za muže. Bylo mu teprve 10 let, zpěvákovi přitom v té době bylo 30. Jako důkaz nabídl dnes již dospělý muž šperk, který mu prý Jackson daroval výměnou za sexuální akty.

Článek je zařazen v: Michael Jackson , zpěvák , pedofil , děti , sexuální obtěžování , rádia , hudba , dokumenty

reklama