Konec legendy!? Michaela Jacksona definitivně přestali hrát v rádiích. Co děsivého se o zpěvákovi zjistilo?

Kolem zesnulého zpěváka Michaela Jackson se v posledních týdnech zvedla obří kontroverze. Kvůli novému dokumentu teď čelí obviněním, po kterých se světová rádia rozhodla přestat pouštět jeho hudbu.

Kabelovka HBO před pár dny uvedla po celosvětové premiéře na festivalu Sundance dokument Leaving Neverland, který se zaměřuje na slavného zpěváka Michaela Jacksona a jeho znepokojivý vztah se dvěma malými chlapci. Po zhlédnutí 4hodinového snímku ale začíná být všem jasné, že to nebyl pouze znepokojivý vztah, ale docházelo nejspíš i k sexuálnímu obtěžování dětí, ze kterého byl Jackson několikrát obviněn, nikdy však usvědčen.

Z tohoto důvodu se teď některé světové rádiové stanice rozhodly přestat nadále hrát Jacksonovu hudbu. Na otázku, proč se tak rozhodly, pak zástupci stanic odpovídali, že to bylo na přání fanoušků.

Jednou z nejvíce šokujících informací v dokumentu pak zajisté byla zpráva, že si Jackson vzal jednoho z chlapců za muže. Bylo mu teprve 10 let, zpěvákovi přitom v té době bylo 30. Jako důkaz nabídl dnes již dospělý muž šperk, který mu prý Jackson daroval výměnou za sexuální akty.

Sdílejte článek
Štítky děti dokumenty hudba zpěvák pedofil sexuální obtěžování Michael Jackson rádia

Přečtěte si také