Americká popová hvězda už má randění s lidmi  dost
Autor: instagram.com/ddlovato Americká popová hvězda už má randění s lidmi dost

Kontroverzní nebinární zpěvačka už nechce randit s lidmi. Koho si po svém boku představuje?

Tamara F. . Publikováno: 12.11.2021
Zpěvačka Demi Lovato zase perlí.

reklama

Americká popová a televizní hvězda Demi Lovato, jež začátkem roku prohlásila, že se neidentifikuje jako žena ani muž, nýbrž nebinární osoba, přišla s další bombou. O devětadvacetileté celebritě se už dlouho ví, že věří v nadpozemský život a o tuto tematiku se velmi zajímá. Svědčí o tom i její nově natočený pseudovědecký dokumentární seriál Unidentified with Demi Lovato, ve kterém se snaží odhalit pravdu o fenoménu UFO.

Nyní se Lovato v talk show se zpěvačkou Becky G rozpovídala o tom, že by si nějakého mimozemšťana klidně dokázala představit jako potenciálního partnera. „Jsem z lidí už tak unavená! Jsem unavená z jejich lidských hov***n. Už je toho moc. Přiveďte mi nějakého E.T.!“ řekla zpěvačka, která považuje termín mimozemšťan za ponižující a urážlivý a raději jim říká E.T. (Extra-Terrestrial).  

Mimo jiné v rozhovoru zmínila i žhavou novinku, kterou před pár dny představila na svém instagramovém účtu. Jedná se o genderově neutrální sexuální hráčku, která je podle všeho vhodná pro všechny typy těl. Nejspíš i pro ty mimozemské. Pokud tedy nějací E.T. čtete tento článek, neváhejte se Demi Lovato ozvat.

Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus prý viděla UFO. Jak popsala setkání s mimozemšťany?

Billie Eilish má nový parfém 1

FOTO: Billie Eilish začíná prodávat vlastní parfém. Po čem zpěvačka voní?

reklama