Leo Beránek z Hotelu Paradise dostal za natočení klipu v base drsný trest! Prodlouží si pobyt za mřížemi?

Chtěl být za drsného rappera a ukázat své kámoše z basy. Teď za to ovšem Leo Beránek bude nejspíš ještě dlouho pykat.

Zatímco před deseti lety byl Leo Beránek v médiích známý díky své účasti v reality show Hotel Paradise, v posledních týdnech bulváry zaujal poněkud méně lichotivým způsobem. Odsouzený Beránek si aktuálně odpykává šestiletý trest za těžké ublížení na zdraví, vyhrožování se zbraní a výtržnictví a svůj pobyt za mřížemi se rozhodl zpestřit způsobem, z něhož zůstává rozum stát. Ve vězení natočil pomocí mobilu svůj nový song Kluci z basy, který doprovázel kontroverzní videoklip natočený přímo za mřížemi s jeho spoluvězni a následně přišel i s „vězeňským“ albem Bertena. Jenže nejenže z jeho nového rapu zase pořádné bolí uši, ale aktuálně na něj i dle očekávání pořádně doplácí.

Beránek je tedy za používání elektronických přístrojů stále vyšetřován vězeňskou službou, která také šetří, jak za mřížemi přišel ke své vydatné sbírce tetování. On už ale za své jednání pyká nyní a přišlo první potrestání. Z pankrácké věznice byl totiž převezen do Slavkova v Karlovarském kraji, kde si ovšem jen tak nové kamarády nenajde. Velký čas totiž kvůli svému rapování stráví na samotce. V tzv. díře se pak zabydlí minimálně na následující čtvrt roku! Tvrdí to alespoň jeho kamarád Otto Ferocity, jenž pomáhal Beránkovi na svobodě s vydáním alba a stará se o jeho sociální sítě.

„Jediné, co vím, je, že teď musí být v izolaci tři měsíce. Tedy minimálně tři měsíce. Vězení vůbec neví, co s ním dělat. Leo je o. k., pochvaloval si jídlo, prý je ve Slavkově o sto procent lepší, ale jinak nevíme, co ho čeká,“ sdělil Otto Ferocity webu Expres.cz. Stále se navíc čeká na trest od vězeňské služby a spekuluje se nad důtkou či prodloužením trestu. O možnost předčasného propuštění však Beránek podle svého kamaráda přišel kvůli válce s bachaři na Pankráci už dávno před tímto skandálem.

„On si to předčasné propuštění pos*al už před tím albem. Takže tak jako tak by si odseděl celých šest let. Všichni teď píší, že kvůli albu přišel o možnost vidět se dříve s dcerou, ale to je blbost. Teď čekáme, zda dostane nový trest nebo co se bude dít, protože ve vězení se s něčím takovým ještě nesetkali,“ doplnil pro Expres.cz Ferocity. Beránek má ovšem i přes své aktuální trable díky songu a vydanému albu prý úsměv na tváři a nic ho nezlomí. Tak uvidíme, jak dlouho mu bojovná nálada v novém vězení a s hrozícím dalším trestem vydrží.

Účinkování Leo Beránka v Hotelu Paradise si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také