Leonardo DiCaprio se rozešel s další modelkou. I této krásce se staly osudné její 25. narozeniny

Leonardo DiCaprio drží statistiky.

Známý herec Leonardo DiCaprio (47) a modelka Camilla Morrone (25) už netvoří pár. Informovaly o tom zdroje serverů People, E! News a The Sun. Mnozí pak spekulují, že rozchod páru není náhoda. Ostatně zprávy o tom, že modelku brzo potká to samé, co mnoho modelek před ní, se začaly objevovat už v létě poté, co kráska oslavila své 25. narozeniny.

Svět už si totiž tak nějak zvykl – a sám herec ostatně tuhle tradici pevně drží – že s dovršením věku pětadvaceti let zpravidla partnerky slavného herce končí jako bývalé partnerky slavného herce. Tenhle vzorec milovaný „Leo“ drží roky a jak to vypadá, nehodlá se ho jen tak pustit. Koneckonců tenhle graf hovoří za vše.

I přesto je ale třeba krásné modelce Camille Morrone pogratulovat k pěknému a dlouhému vztahu a snad i přátelskému rozchodu. Některé z hercových bývalých partnerek si jeho přítomnost takhle dlouho rozhodně neužívaly. Nyní se ukáže, jestli si hollywoodský proutník opět vyhlídne další výrazně mladší ženu nebo jestli zlomí svoji sérii a začne rovnou randit se starší. Sázkové kanceláře už na vás jistě čekají.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio rozchod narozeniny statistika herec modelka The Sun Camilla Morrone

Přečtěte si také