Showbyznys

11. července 2022 15:59

redakce Prima Lajk

Manželka Djokoviče se pustila do brutální hádky se zastánci očkování. Její manžel prý není žádný antivaxxer!

Manželka tenisty Novaka Djokoviče bránila na Twitteru muže kvůli očkování.

Manželka Novaka Djokoviče, čerstvého výherce 21. grandslamové trofeje, se čerstvě opřela na Twitteru do zastánců očkování kvůli tomu, že označili jejího muže za antivaxxera. Djokovič si dříve tento rok prošel slušnou kontroverzí a přišel o několik turnajů poté, co se přišlo na to, že se odmítá nechat očkovat.

S tím, jak se ale bezpečnostní opatření v rámci covidu zmírnily, bylo Djokovičovi umožněno na pozdějších turnajích hrát, což nyní vedlo k jeho velkému návratu. Jak ale správně poznamenal tenisový zpravodaj Ben Rothenberg, USA stále požadují doklad o očkování, bez něj tak srbskému tenistovi opět hrozí, že si v zemi za velkou louží letos nezahraje.

Zvolil přitom však slova, která se dotkly Djokovičovi manželky. Ta totiž na zprávu o tom, že je její muž reklamní tváří antivaxxerů vzkázala novinářovi, že to je jen jeho odsuzující pohled, a nikoli realita. Ten jí ale odpověděl, že je to realita, ať už to bylo tenistovým záměrem, či nikoli. Zároveň dodal, že jako jeho velký fanoušek je nadále zklamán přístupem, který si Djokovič k pandemii zvolil. To ale Djokovičovu ženu Jelenu nijak neuklidnilo a ve svém ostrém výstupu proti novináři pokračovala. Celou jejich konverzaci si můžete přečíst níže.

Sdílejte článek
Štítky manželka Twitter očkování Covid Novak Djokovic

Přečtěte si také