Showbyznys

22. května 2022 10:58

redakce Prima Lajk

Marpův trenér měl drsně vyhrožovat Vémolovi! Co mu Terminátor vzkázal?

Nejočekávanější zápas roku má tvrdou dohru.

Karlos Vémola sice ze zápasu roku proti rapperovi Marpovi vyšel jako finálový vítěz, ale z prvenství nemá ani z daleka takovou radost, jakou čekal. Důvodem jsou naštvaní fanoušci, kteří jen s velkou nelibostí sledovali, jak ringový rozhodčí předčasně ukončil souboj kvůli neaktivitě českého zpěváka.

Fanoušci však nebyli jediní, kteří s kontroverzním způsobem ukončení utkání nesouhlasili. Těžce to nesli nejen oba zápasníci, ale i Marpův trenér, jenž to dal Vémolovi pěkně najevo. „To, jak se ke mně pak choval jeho trenér, že mi ani nepodal ruku v rohu,“ komentoval nechápavě Terminátor pro iSport.cz nesportovní chování rapperova trenéra. „Tenhle člověk nemá na sportovním utkání co dělat. Tohle je sport gentlemanů,“ dodal s tím, že mu měl po zápase dokonce i vyhrožovat.

„Jak se zachoval i po bitvě, jak říkal, že si mě najde… Ten frajer zamrznul někde v devadesátkách. Kde by mě hledal? Vždyť ví, kde jsem. Přece se nebudu někde prát po zápase s nějakým zahořklým trenérem. Jen ať si mě najde,“ vzkázal MMA fighter Vémola, podle něhož skončil zápas více než férově a se svým výkonem v ringu je spokojený.

Sdílejte článek
Štítky MMA Karlos Vémola zápas Oktagon Marpo

Přečtěte si také