Karlos Vémola
Autor: Instagram.com/karlos_terminator_vemola Karlos Vémola

Marpův trenér měl drsně vyhrožovat Vémolovi! Co mu Terminátor vzkázal?

Tamara F. Publikováno: 22.05.2022
Nejočekávanější zápas roku má tvrdou dohru.

reklama

Karlos Vémola sice ze zápasu roku proti rapperovi Marpovi vyšel jako finálový vítěz, ale z prvenství nemá ani z daleka takovou radost, jakou čekal. Důvodem jsou naštvaní fanoušci, kteří jen s velkou nelibostí sledovali, jak ringový rozhodčí předčasně ukončil souboj kvůli neaktivitě českého zpěváka.

Fanoušci však nebyli jediní, kteří s kontroverzním způsobem ukončení utkání nesouhlasili. Těžce to nesli nejen oba zápasníci, ale i Marpův trenér, jenž to dal Vémolovi pěkně najevo. „To, jak se ke mně pak choval jeho trenér, že mi ani nepodal ruku v rohu,“ komentoval nechápavě Terminátor pro iSport.cz nesportovní chování rapperova trenéra. „Tenhle člověk nemá na sportovním utkání co dělat. Tohle je sport gentlemanů,“ dodal s tím, že mu měl po zápase dokonce i vyhrožovat.

„Jak se zachoval i po bitvě, jak říkal, že si mě najde… Ten frajer zamrznul někde v devadesátkách. Kde by mě hledal? Vždyť ví, kde jsem. Přece se nebudu někde prát po zápase s nějakým zahořklým trenérem. Jen ať si mě najde,“ vzkázal MMA fighter Vémola, podle něhož skončil zápas více než férově a se svým výkonem v ringu je spokojený.

Nejočekávanější zápas roku skončil fiaskem.

Vémola vyhrál zápas roku nad Marpem! Výsledek ale naštval oba bijce i diváky

reklama