Megan Fox a Machine Gun Kelly spolu údajně strávili Valentýn! Jaká je pravda o jejich rozchodu?

Jak to vypadá s rozchodem Megan Fox a Machine Gun Kellyho?

Navzdory spekulacím, že se budou Megan Fox a Machine Gun Kelly rozcházet, protože měl Kelly domněle svoji snoubenku podvést, byli oba viděni v úterý na svátek Valentýna v jejich domově v Los Angeles. Snímky obou partnerů zveřejnily bulvární servery Page Six a TMZ, v domě ale zřejmě oba strávili jen pár hodin a posléze z místa každý odjel vlastním autem pryč.

Celý šokující spor vášnivého páru, který se poprvé setkal v březnu 2020 na natáčení filmu Po stopách vraha z roku 2021, údajně vznikl během víkendu a vygradoval tím, že Fox nejprve sdílela na svůj Instagram příspěvek o „zradě“, jenom aby si později celý profil smazala. Oficiálně se ale zatím ani jeden k záležitosti nevyjádřil.

Britský DailMail zároveň zveřejnil informaci, že byl pár také zahlédnut, jak společně opouští manželskou poradnu. Pokud je tato informace pravdivá, pak se zjevně Fox i Kelly snaží na jejich vztahu nadále pracovat, ať už se tedy stalo cokoliv, možná není všem dnům konec a fanoušci se svatby v letošním roce přece jen dočkají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také