Miley Cyrus má po rozchodu s manželem a románku s holkou novou lásku. Jak dlouho jí vztah se sexy krasavcem vydrží?

Slavné zpěvačce se po ohlášeném rozvodu zapalují lýtka. Kdo skončil v její posteli tentokrát?

Hudební hvězda Miley Cyrus zažívá malinko přelétavější období. Teprve před dvěma měsíci ohlásila po 7měsíčním manželství rozvod s hercem Liamem Hemsworthem, hned poté začala randit s krásnou bloggerkou Kaitlynn Carter. Její románek s holkou ale vydržel sotva měsíc a nyní se jí zalíbil pro změnu zase muž.

Novým partnerem Miley Cyrus je totiž australský zpěvák Cody Simpson. Dvojice byla před pár dny načapána při společné večeři v Los Angeles a fotografie fanoušků se samozřejmě brzy dostaly do médií. Miley ihned poté na Twitteru vztah potvrdila a nyní už s Codym vesele sdílí fotografie na sociálních sítích. Zároveň fanouškům vzkázala, že je dospělou ženou a může si dělat, co chce. „Jsem dospělá a rozhoduji se jako dospělá osoba, která zná pravdu, detaily, realitu. Lidé ´vědí´ pouze to, co vidí na internetu,“ napsala Miley.

S Codym se zná zpěvačka už 5 let a jsou dlouhodobí přátelé. Přátelství ovšem nyní přerostlo nejspíš v něco víc. Otázkou je, na jak dlouho. Miley nejspíš prožívá další ze svých divočejších fází a fanoušci si na internetu kladou otázku, jestli i nejnovějšího partnera zase brzy nevymění. Zda se jedná o flirt či vážný vztah, se možná dozvíme už brzy.


Přečtěte si také