Showbyznys

20. srpna 2014 14:34

Lenka Zajícová

Míša Nosková šla pod kudlu! Její hrudník zdobí nové trojky!

Zpěvačka má nová prsa. Co ji přimělo jít pod kudlu?

Zpěvačka Michaela Nosková se rozhodla, že si pořídí větší a především pevnější prsa. „S věkem, s tím, jakým způsobem teď žiju, a samozřejmě také po dítěti jsem začala cítit nutnost více využívat push-up podprsenku,“ Rapidní rozdíl údajně nastal poté, co zpěvačka rapidně zhubla. Už od dětství byla Míša Nosková šikanovaná za to, jak vypadá. Jak sama říká, byla dětský metráček a všichni se jí posmívali. Toto trauma si s sebou nesla velmi dlouho. S ňadry v dětství problém neměla, spíš naopak, díky vyšší váze měla ňadra větší než ostatní děvčata jejího věku.

U hubených žen totiž rapidní zvětšení nevypadá přirozeně. „Překvapilo mě, že má Míša i po větší redukci váhy pevné tělo a hezká prsa. Jsou jen menší a lehce pokleslá. Předběžně jsme se domluvili maximálně na menších trojkách, což je v jejím případě rozumné,“ zhodnotil Míšino rozhodnutí MUDr. Kment.

Na operaci Míša trochu spěchala, a to kvůli plánované premiéře muzikálu, na který už chce být fit. Elastickou podprsenku bude muset nosit asi 6 týdnů, ale klidový režim ji čeká dle MUDr. Kmenta jen po dobu 10 až 14 dní.

TIP Prima-Style.cz: Více v reportáži VIP Zpráv, které začínají jako obvykle za pět minut osm na Primě

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také