Showbyznys

7. července 2021 14:52

brejsova.t@gmail.com

Modelce Victoria's Secret doporučili kokain, aby zhubla. Je to v modelingu normální dieta?!

Australská modelka a bývalý „andílek“ Victoria´s Secret Bridget Malcolm se podělila o traumatizující zkušenosti z modelingového průmyslu.

Bývalá modelka Victoria´s Secret Bridget Malcolm před nedávnem odhalila příšerné traumatizující a stresové zážitky z modelingu, kvůli kterým trpěla posttraumatickým stresovým syndromem. Na svém instagramovém profilu se upřímně vyjádřila o krušné minulosti z modelingového průmyslu, který se podle ní „musí změnit“.

Devětadvacetiletá Australanka přiznala, že byla v minulosti několikrát sexuálně napadena staršími muži, čímž její problémy teprve začaly. „Můj agent mi několikrát řekl, že bych měla začít brát kokain, abych zhubla. Tehdy jsem byla ještě nezletilá,“ svěřila se Malcolm. Rovněž přiznala, že se nedokázala seznamovat s jinými lidmi bez alkoholu či antidepresiv. „Ještě mi nebylo ani 18 let a už jsem byla závislá na Xanaxu a Ambienu. Bez nich bych nepřežila ani jednu noc,“ rozpovídala se o své minulosti modelka. Kromě problémů se závislostmi bojovala Malcolm rovněž i s úzkostmi, depresí a anorexií.

Vše eskalovalo na její 26. narozeniny, kdy se nervově zhroutila a rok nemohla opustit dům bez ataků paniky. Svým fanouškům se dokonce svěřila, že měla „záchvaty sebevražedných představ, což bylo děsivé“. Naštěstí dostala modelka včasnou pomoc a nyní se jí daří lépe než kdykoli předtím. „Jsem šťastná, vyrovnaná, silná a více než dva roky jsem střízlivá“. Doufá, že její hlas pomůže k tomu, aby se módní průmysl změnil.


Přečtěte si také