Showbyznys

28. listopadu 2022 11:00

redakce Prima Lajk

Modelka Cara Delevingne daruje svůj orgasmus vědě. K čemu je to proboha dobré?

Úspěšná modelka chce pomoci vědě osobitým způsobem.

Zatímco mnoho lidí pro vědu a medicínu daruje své orgány, krev či plazmu, jedna z nejúspěšnějších současných modelek Cara Delevingne se rozhodla, že pomůže odborníkům svým osobitým způsobem. V rámci dokumentární série BBC „Planet Sex“ darovala medicíně svůj orgasmus. Ano, čtete správně.

Třicetiletá supermodelka si nechala odebrat vzorek své krve před a po dosažení vyvrcholení, aby mohli odborníci studovat její účinky chemie na lidské tělo. S výzkumem souhlasila v rámci studie „gender climax gap“, což v praxi laicky znamená, proč mají muži větší pravděpodobnost k vyvrcholení během sexu než ženy.

„Je toho tolik, co bych měla vědět o světě sexu – a já chci odpovědi,“ nechala se slyšet Delevingne v dokumentárním pořadu. „Myslím, že ženská sexuální touha je rozhodně potlačena. Ze své vlastní zkušenosti vím, jak velké mají ženy libido, a proto si myslím, že ve 21. století by měli mít muži i ženy stejně uspokojivý sexuální život,“ dodala bisexuální supermodelka.

V rámci přímočarého dokumentárního pořadu rovněž Delevingne navštívila i „masturbační seminář“, kde ji odborníci učili, jak nejefektivněji dosáhnout orgasmu. „Šla jsem na seminář o masturbaci v domnění, že to bude učebna, kde budu mít poznámkový blok, a místo toho tam byla růžová kožená žíněnka na podlaze a šest lidí, kteří říkali: ‚Tak si sundejte spodní prádlo. Toto je lubrikant,‘“ popsala se smíchem britská modelka svou zkušenost.

Sdílejte článek
Štítky věda orgasmus modelka Cara Delevingne

Přečtěte si také