Showbyznys

10. července 2015 21:39

Lenka Zajícová

Moët party se stala epicentrem luxusu, naleštěné bídy a nekonečné nudy

Konec filmového festivalu v Karlových Varech je vždy ve znamení Moët party. Ta má patřit mezi ty nejluxusnější eventy, kterých se mohou návštěvníci zúčastnit. Posledních pár let je to jen večer ve znamení znuděných celebrit, dotěrných a snaživých hvězdiček a nevkusných rób hříšných cen.

Letos tomu nebylo jinak. Podívejte se s námi na to, co si drahé dámy na akci oblékly. Některé vypadaly skvěle, jiné nikoliv..

Marta Issová letos na červeném koberci neboduje. Její model je zajímavý už jen proto, že kalhoty připomínají součást cyklistické výbavy…Top je ok, ale na akci jako je Moët party se opravdu hodí dlouhá večerní. Experimenty nechme do laboratoře.

Andrea Verešová se letos ukazuje ve Varech většinou v bílých róbách, ve kterých vypadá skvěle. Ani tento model není výjimkou.

Ufff. Tak Bára Mottlová by v tomto modelu zaujala maximálně nějakého čmeláka, protože vypadá jako nějaký paskvil vzniklý díky křížení záclony a pampelišky.

Michaela Štoudková všem vyrazila dech ve splývavé róbě lososové barvy. Nejenže vypadala vkusně, ale postrádala i hromady doplňků, kterými se většinou prezentuje na veřejnosti v takovém množství, že by i kdejaký stánek s tretkami pukl závistí.

Nikol Moravcová však nikomu dech nevyrazila, opět toho všeho bylo moc. Její zlatá róba připomínala diskokouli a díky bohu za to, že se akce odehrávala v noci. Jinak by Nikol házela prasátka do všech světových stran.


Přečtěte si také