Showbyznys

20. září 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Muž má 15 krát víc žen za rok než obyčejný smrtelník za celý život! Měnit byste s ním ale nechtěli

Mohlo by se zdát, že jde o neuvěřitelného proutníka, který má tolik peněz, že si může ukázat na každou ženu a mít ji. To je ale naprostý omyl! Neuvěříte, kdo mladý muž jménem Joe je!

Gel ve vlasech, opar drahé značky parfému a čistý zevnějšek, to je Joe. Kdyby přišel za vámi v baru nebo klubu asi byste jeho kouzlu také neodolaly, dámy. Joe ale není žádný bankéř, ekonom nebo jiný běžně si vydělávající mladý muž, Joe je totiž bezdomovec!

Při obstarávání si střechy nad hlavou má svéráznou metodu, přes den vyžebrá peníze, poté obejde pár drogerií, kde jsou vzorky zdarma, použije gel, deodorant, případně si za vyžebrané peníze něco pořídí, aby vypadal ještě líp. Celkově má prý tři outfity, které se snaží udržet čisté. Po této každodenní peripetii se vydá na lov a stane se málokdy, že by neuspěl!

A jaká je jeho „balící“ fráze? „Jdu k náhodně vybrané holce a řeknu jí – „Miluju tě a chci si tě vzít“ – občas to upravím, když se seznamuji při nějakých speciálních akcích.“ Tak prosté a přitom účinné, dle vlastních slov díky ní už přespával v honosných rezidencích a večeřel humry.

Je ale pravdou, že občas se nezadaří. „Na ulici přespávám občas i tři noci v týdnu, ale to už musí být. Většinou se probouzím v krásné měkké posteli.“ Ráno po akci pak slečně přizná, kdo skutečně je a odchází od své známosti s penězi v kapse. „A tak to jde pořád dokola,“ přiznal.

Joe se stal bezdomovcem, když ho jeho matka vyhodila z domova, aby se osamostatnil.

Joe je bezdomovec, díky svému šarmu ale přespává většinou u žen, které sbalí v baru., Foto: reprofoto Mirror.co.uk

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky peníze bezdomovec čistý

Přečtěte si také