Showbyznys

3. října 2014 18:50

Táňa Sáblíková

Naděje umírá poslední! Dívka byla nalezena po 12 letech od únosu matkou

Nikdy neztrácejte víru a naději, to většinou říkají muži zákona rodičům, kterým zmizí dítě. Ať už neznámými únosci nebo někým blízkým. Tak to měl i Greg Allen se svou pětiletou dcerou Sabrinou a exmanželkou Darou…

Příběh, který na první pohled vypadá jako příběh se šťastným koncem, má ale hořkou příchuť. Sabrina byla unesena svou matkou coby pětiletá holčička, matka ji po rozvodu nevrátila z víkendového pobytu do péče otce, kterému byla soudem přidělena.

Matka totiž tehdy pětileté Sabrině změnila identitu a začala s ní bydlet na různých místech. Dopadení trvalo extrémně dlouho také z toho důvodu, že se matka Dara se Sabrinou velice často stěhovala. Přesto se FBI nevzdávala a všechny tipy prověřovala. A tak se po dlouhých dvanácti letech podařilo dvojici vypátrat.

Matka s dcerou byly nalezeny v úterý v Mexiku a Sabrina se tak konečně dostala do péče otce. „Byla to velká úleva, ale teď musíme překonat tu nejhorší část a zkusit najít cestu k sobě,“ nechal se slyšet otec Sabriny. „Když jsem jí uviděl, raději jsem se jí zeptal, zda ji můžu obejmout. Je v opravdu špatném stavu a já se modlím za její uzdravení,“ doplnil.

Dcera mu také prozradila, co jí matka napovídala. Ta řekla Sabrině, že její otec je násilník a pedofil!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky péče FBI naděje

Přečtěte si také