Showbyznys

3. října 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Muž se stal ženou, ale pro proměně si to rozmyslel! Jeho důvod vás dostane…

Necítil se v těle muže dobře, a tak se z momentálního popudu nechal přeoperovat na ženu. Po sedmi letech si to ale rozmyslel a chce být opět mužem. A důvod k tomu má prostý, i když těžko pochopitelný… Navíc mu mají operaci zaplatit daňoví poplatníci!

Matthew se narodil před třiceti lety, ale jak rostl, nebyl si jistý svou sexuální identitou a začal se převlékat za ženu říkající si Miss Malibu. Jeho život byl najednou jiný a v Miss Malibu se viděl, a tak se rozhodl nechat si změnit pohlaví. Doktor ho však odmítl a Matthew upadl do depresí.

Poté ale v roce 2007 potkal v jednom z nočních klubů Katie Price, kterou se při převlékání za ženu nechával inspirovat, a ta mu řekla: „Musíš jít do toho!“ a on ji poslechl. Díky této podpoře se rozhodl, zašel do banky pro potřebných 10 000 liber a pak za lékařem.

O sedm let později ale svého rozhodnutí začal litovat. A proč? „Být ženou je tak vyčerpávající,“ nechala se slyšet Chelsea, dřívější Matthew. A tak se rozhodla, že se nechá operovat znovu! Tentokrát si to ale nechce platit sama a požaduje, aby jí operaci zaplatili daňoví poplatníci.

„Uvědomila jsem si, že bude jednodušší přestat bojovat s tím, jak vypadám od přírody, a přijmout, že jsem se narodila jako muž,“ uvedla dál Chelsea. „Rozhodla jsem se, že chci žít jako Matthew, jsem v depresi ze svých prsou velikosti FF a chci, aby už byly pryč! Navíc nemůžu teď ani pracovat, protože jsem příliš rozrušená z toho, čím jsem si prošla,“ uzavřela Chelsea.

Tak to jsme tedy zvědaví, jak tohle dopadne…

Chelsea před deseti lety, kdy byla ještě Matthew. A chce jím být znova... Foto: twitter

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky deprese daně

Přečtěte si také