Showbyznys

1. října 2014 12:50

Táňa Sáblíková

Zážitek k nezaplacení! Diváci krom kriketu viděli i nahou modelku

Senzační výhled se naskytl divákům při finále kriketového zápasu v Austrálii. Jedna fanynka totiž zvolila netradiční způsob oslavy vítězství svého oblíbeného týmu! Celá se totiž svlékla.

Šestadvacetiletá skotská modelka Heather McCartney byla jako divačka na kriketu ve skyboxu a užívala si skvělého výhledu na hřiště i tekutých nápojů. A to se jí stalo osudným – spojením alkoholu, vítězství a její nálady ji totiž přivedlo k rozhodnutí, že na oslavu vítězství Hawthorn Hawks se svlékne.

A tak ze sebe začala strhávat oblečení a přítomní pánové postupně přestávali sledovat oslavy na hřišti a upřeli své zraky na poskakující blondýnku. Tu se snažili umravnit policisté, kteří ji povalili na zem a zabránili tomu, aby se vyšplhala na okno. Modelka to ale policistům nedala zadarmo a různě je kopala, škrábala a kousala.

Co na to sama Heather? „Řekla jsem, že když Hawthorn vyhraje, svléknu se. Oni vyhráli, a tak jsem to udělala. Bylo to super,“ nechala se slyšet McCartney. Ta zaplatila pokutu 160 liber a strávila noc ve vězení.

Heather McCartney oslavila vítězství svého oblíbeného týmu tím, že se svlékla. Foto: twitter/Mirror.co.uk

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky výhled oslava vítězství policista Paul McCartney hřiště kriket

Přečtěte si také