Nechutné věci, které prováděla exmanželka Johnnyho Deppa 1
Autor: profimedia.cz Nechutné věci, které prováděla exmanželka Johnnyho Deppa 1

Nechutné věci, které dělala bývalá manželka Johnnyho Deppa! Co nejhoršího slavnému herci provedla?

rd. Publikováno: 12.05.2020
Manželství herečky Amber Heard a herce Johnnyho Deppa bylo vše, jen ne perfektní. Nové informace od soudu nyní odhalily, jaké věci žena herci prováděla.

reklama

Herečka Amber Heard, kterou můžete znát například z Aquamana, dlouhé roky tvrdila, že se s hercem Johnnym Deppem aka Jackem Sparrowem z Pirátů z Karibiku rozvedla proto, že byl násilný, měl problémy s alkoholem a ke konci jí prý i fyzický ubližoval. Vše je samozřejmě klidně možné, podle nových soudních dokumentů ale minimálně herec vnímal věci dosti odlišně.

Podle všeho jej Heard při jednom incidentu udeřila do hlavy poté, co přišel pozdě na její oslavu. Při jiném incidentu se zase ona nebo někdo z jejích přátel rozhodli zanechat exkrement na hercově posteli. Vysvětlení? Prý jen nevinný vtípek. O měsíc později každopádně herec přijel domů oznámit Heard, že se s ní chce rozvést. Ona začala být agresivní, vyhrožovat mu. Následně začala křičet, aby ji přestal mlátit, přičemž volání uslyšel jeden z jejích přátel, který jí přiběhl na pomoc. Herec nicméně tvrdí, že se jí vůbec nedotkl a že si vše vymyslela. Tyto okolnosti posléze dokázala i audio nahrávka. Pro herečku tak situace nevypadá zrovna dvakrát dobře.

Amber Heard vs. Johnny Depp 2

VIDEO: Brutální napadení od zuřícího Johnnyho Deppa! Jak jeho bývalá žena popsala útok od slavného herce?

Jack Depp slaví 18

GALERIE: Syn Johnnyho Deppa vypadá přesně jako táta! Podívejte se, jaký z něj vyrostl fešák

reklama