Showbyznys

12. května 2020 12:06

redakce Prima Lajk

Nechutné věci, které dělala bývalá manželka Johnnyho Deppa! Co nejhoršího slavnému herci provedla?

Manželství herečky Amber Heard a herce Johnnyho Deppa bylo vše, jen ne perfektní. Nové informace od soudu nyní odhalily, jaké věci žena herci prováděla.

Herečka Amber Heard, kterou můžete znát například z Aquamana, dlouhé roky tvrdila, že se s hercem Johnnym Deppem aka Jackem Sparrowem z Pirátů z Karibiku rozvedla proto, že byl násilný, měl problémy s alkoholem a ke konci jí prý i fyzický ubližoval. Vše je samozřejmě klidně možné, podle nových soudních dokumentů ale minimálně herec vnímal věci dosti odlišně.

Podle všeho jej Heard při jednom incidentu udeřila do hlavy poté, co přišel pozdě na její oslavu. Při jiném incidentu se zase ona nebo někdo z jejích přátel rozhodli zanechat exkrement na hercově posteli. Vysvětlení? Prý jen nevinný vtípek. O měsíc později každopádně herec přijel domů oznámit Heard, že se s ní chce rozvést. Ona začala být agresivní, vyhrožovat mu. Následně začala křičet, aby ji přestal mlátit, přičemž volání uslyšel jeden z jejích přátel, který jí přiběhl na pomoc. Herec nicméně tvrdí, že se jí vůbec nedotkl a že si vše vymyslela. Tyto okolnosti posléze dokázala i audio nahrávka. Pro herečku tak situace nevypadá zrovna dvakrát dobře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také