Abu Ubaudah byl nejmladším vojákem Islámského státu
Autor: twitter Abu Ubaudah byl nejmladším vojákem Islámského státu

Nejmladší bojovník ISIS? Neuvěříte, v kolika letech prý padl za Islámský stát!

tanasab. Publikováno: 13.10.2014
Abu Ubaudah byl nejmladším bojovníkem, který vzal do ruky zbraň a šel bojovat za nově vzniklý Islámský stát. A to se svolením svých rodičů, kdy jeho otec dokonce bojoval po jeho boku! Kolik Abuovi bylo?

reklama

Šokující fotografie se objevily na sociálních sítích, kam je pověsil novináři z Islámského státu. Nejmladšímu bojovníkovi ISIS Abu Ubaudah bylo totiž neuvěřitelných deset let! Díky svému věku byl nejmladším bojovníkem za muslimský stát a kvůli kterému také padl!

Stejně jako jeho otec, se kterým bojoval bok po boku za svá práva. ISIS tvrdí, že chlapec byl zabit spolu se svým otcem při posledních náletech amerických stíhaček. Za smrt svých bojovníků v čele s Abuem viní Západ, který se má prý připravit na peklo, které muslimští bojovníci rozpoutají!

Bojovníci džihádu dokonce na sociální síti napsali sérii výhružek, a to těsně předtím, než jim byl účet zablokován. Jeden z nejhrozivějších statusů byl adresován lidem ve Velké Británii. „Lide v Británii – kvůli akcím vaší vlády se připravte na to, že to budete vy, kdo zaplatí tu nejvyšší cenu! Neviňte nás, viňte jen sami sebe!“ nebo „Všechno a všichni jsou terčem! Nevíme, proč si lidé v Británii myslí, že mohou mluvit za nás! Vrátíme se za vámi a rozpoutáme peklo (pokud Bůh bude přát). Britové, dejte si pozor!“

Doufejme tedy, že výhrůžky Islámského státu a džihádistů se nevyplní...

Mohlo by vás zajímat:

Rodiče malé Isis se rozhodli bojovat proti používání jména jejich dcery v médiích!

Rodiče žádají: Nepoužívejte jméno naší dcery v médiích! A jak se vlastně jmenuje?

Tanky vyrobené v garáži bojují proti ISIS - Obrázek 1

Kurdské tanky vyrobené v garáži ISIS strach nenaženou

Ebola zombie

První ebola zombie vyděsil Facebook a Twitter. Máme se začít bát?

reklama