Showbyznys

23. září 2014 08:50

Táňa Sáblíková

Nevěsta se chtěla narvat do svatebních šatů velikosti 36! Povedlo se?

Kirsty Thomas byla milovnicí malých svačinek, fastfoodů a sladkých nápojů, setkání s jejími vysněnými svatebními šaty ale změnilo její uvažování! Rozhodla se proto zhubnout, i když to vypadalo na nadlidský výkon!

A tak najela na dietu, díky níž během devíti měsíců shodila více jak 50 kg! Místo své velikosti 44 ve svůj den D oblékla šaty velikosti 36! „Když jsem ty šaty uviděla, věděla jsem, že jsou to ty pravé, že je musím mít! A fakt, že jsou dostupné jen ve velikosti 36, mě donutilo obrátit svůj život naruby a dostat se do formy,“ prozradila Kirsty pro Daily Mail.

Další motivací pro Kirsty byly i hezké fotografie, kterými by se mohla chlubit kamarádkám a rodině. „Musela jsem akorát splnit cíl a zhubnout do mých vysněných šatů. Nebyl to až takový problém, ale musím si pořád hlídat, co jím.“ Jak sama Kirsty přiznala, oblibě nezdravých jídel propadla při těhotenství se svým nejstarším synem.

Devět měsíců poté, co si svoje vysněné šaty koupila, je oblékla a prošla svatební uličkou za svým partnerem, který nemohl uvěřit vlastním očím, že nádherná bytost, která k němu kráčí v bílém, je opravdu jeho Kirsty!

„Můj svatební den byl můj nejšťastnější den v životě. Miluju prohlížení fotek ze svatby! Celé album je takové, o kterém jsem vždycky snila!"

Tohle hubnutí prostě stálo za to!

-SaTan-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také