O čem bude pokračování Jurského světa?

Dinosauři se vrátí. Víme, co je čeká!

Z Jurského světa se vyklubal třetí nejvýdělečnější film všech dob, takže není divu, že se chystá pokračování. Mezi dinosaury se v něm vrátí Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, nemusíte se ale bát, že by nám tvůrci naservírovali další ostrovní honičku.

Pátý díl jurské série se totiž odpoutá od předchozích filmů. Zapomeňte na ostrov Isla Nublar (i na jeho exotické bratříčky), režisér Colin Trevorrow tvrdí, že se příští film vydá jinam. Namísto dalšího parku, který už by opravdu neprošel, se zřejmě bude řešit samotná výroba dinosaurů a jejich armádní využití. Manipulaci DNA totiž dnes zvládá řada firem. A bylo by docela divné, kdyby nechtěly vyrábět (a prodávat) vlastní prehistorické příšery.

Tohle směřování ale nebude Trevorrow řídit přímo – odsunul se totiž na pozici producenta a dalšímu filmu se teď hledá nový režisér. Co se stane, až jej studio Universal najde? Doladí se scénář, přibude nové obsazení a všichni se začnou soustředit na 22. červen 2018, kdy proběhne premiéra pátého filmu. Snad bude minimálně stejně dobrý jako čtyřka!

Sdílejte článek

Přečtěte si také