Showbyznys

10. června 2016 12:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO! Bylo Kazmovo video jen promakanou kampaní Škodovky? Jak to bylo doopravdy?

Co opravdu stálo za největším virálním hitem posledních dní?

Nad Kazmovým šíleným kouskem z Ruska stále visí spousta otázek. I když se podle nás jedná o jednoznačný fake, Kamil Bartošek pořád tvrdí, že jde o stoprocentní pravdu. Nic z toho, co jsme viděli ve videu, údajně nebylo nahrané. Jenže tato verze překvapivě nebude asi dvakrát pravdivá. Nám se totiž podařilo zjistit, že minimálně lidé z české Škodovky o jeho aktivitě nejspíš velmi dobře věděli.

Nejmenovaný zdroj nám totiž řekl, že celý nápad údajně vznikl právě za zdmi mladoboleslavského koncernu. Kazma ho však potom dotáhnul a zdokonalil do podoby, kterou zná celý český internet. Showman přitom tvrdil, že s automobilkou není v kontaktu, a ani ta se k celé situaci podezřele příliš nevyjadřuje. Pokud jsou tedy nové informace opravdu pravdivé, s celým šíleným kouskem mu Škoda zřejmě pomáhala. O tom ostatně profíci z českého marketingu údajně štěbetají už několik dní.

Celá jeho eskapáda na parkovišti mladoboleslavské automobilky i následný údajný výlet v kamionu tím pádem dostává nový rozměr a je čím dál jasnější, že šlo o nahraný kousek. Nakonec to tedy byla možná samotná Škoda Auto, která mu cestu do Ruska zařídila. Opravdu má Škodovka v celém videu hluboce zaryté prsty a jednalo se zčásti i o její netradiční kampaň? Jestli je to pravda, má automobilka ovšem na triku možná tu nejlepší virální kampaň na českém písečku. Uvidíme, jestli se Kazma k těmto zákulisním informacím nějak postaví, nebo bude pořád zatloukat.

Sdílejte článek
Štítky automobilka Kazma Kazmitch Rusko ŠKODA AUTO a.s.

Přečtěte si také