Showbyznys

10. března 2018 18:44

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Muž blízký Michaelu Jacksonovi tvrdí, že zná temnou pravdu o jeho aférách s dětmi. Co všechno na něj práskl?

Že by konečně vyšla pravda najevo?

Soukromý detektiv, který je vězení za vlastní trestné činy, prozradil ve vzácném rozhovoru z vězení, že zná pravdu o Michaelu Jacksonovi. Soukromé očko Anthony Pellicano si předtím, než byl odsouzen na 15 let ve vězení za zločiny zahrnující mimo jiné držení 150 000 stran nelegálních přepisů odposlechů a výbušnin, vybudoval pověst jednoho z nejlepších vyjednavačů v Holywoodu, byl někým, kdo se o celebrity opravdu postaral a dokázal je dostat z největších a nejnechutnějších problémů. A že seznam jeho klientů je opravdu dlouhý, zahrnuje takové osobnosti jako jsou Elizabeth Taylor, Tom Cruise, Sylvester Stallone nebo Courtney Love. Existují taky zvěsti, že pracoval dokonce jak pro Donalda Trumpa, tak pro Hillary Clinton, ty ale nepotvrdil ani nevyvrátil. O jedné celebritě se však mluvit nebál, a to právě o Michaelu Jacksonovi.

Král popu si zkompromitovaného detektiva údajně najal, když čelil obviněním z obtěžování dětí v 90. letech. Autory těchto obvinění jsou zubař Evan Chandler a jeho syn Jordan. Právě ten byl jedním z mnoha dětí, které navštěvovaly Jacksona v jeho sídle Neverland Ranch, a dokonce s ním i byl na turné. S rodinou Chandlerových se nakonec soudně vypořádal, ale následoval seznam dalších obvinění. Příslušné úřady ovšem dodnes tvrdí, že se nikdy nenašly žádné usvědčující důkazy, že Jackson děti opravdu zneužíval. Pellicano však naznačil, že celou dobu znal pravdu o zpěvákově případu.

Tvrdí, že pro něj přestal pracovat, protože prý skutečná pravda byla ještě temnější než ta, která se v souvislosti se skandálem tradovala. Bulvár prý detektivovi nabídl 500 000 dolarů, když mu sdělí celý příběh. Pellicano to však odmítl, přestože ve vězení ty peníze skutečně potřeboval. Přesto se však ukázalo, že není až tak čestný chlap, jak se zdá. Reportérka časopisu LA Times zjistila, že jakmile napsala reportáž o nějakém z jeho slavných klientů, našla u sebe doma či jinde kulku, mrtvou rybu, růži nebo slovo STOP napsané na svém autě jako varování. Muž, který se později přiznal k posílání předmětů, uvedl, že si jej najal Pellicano.

Ten si uvědomuje, že společně s jeho uvězněním se mnozí zbavili spousty problémů a vydělali si hodně peněz. Zároveň se ale obávají, že po svém propuštění bude prozrazovat spoustu věcí. A detektiv k tomu dodává, že by přece měli trpět. Jak to přesně myslel, zůstává otázkou. Co ale víme, že na svobodu jej pustí v roce 2019, takže lidé, co s ním někdy měli co dočinění v negativním smyslu, by se možná opravdu měli trochu bát.

Sdílejte článek
Štítky pravda Tom Cruise Hillary Clintonová věznice zneužívání Donald Trump Sylvester Stallone teorie Michael Jackson Courtney Love Elizabeth Taylorová Anthony Pellicano Evan Chandler

Přečtěte si také