ODHALENO: Rowlingová potvrdila nejtemnější teorii z Harryho Pottera! Co o Brumbálovi nikdo nevěděl?

J. K. Rowlingová potvrdila šokující teorii z Harryho Pottera.

Harryho Pottera jste pravděpodobně četli, určitě viděli a definitivně už s někým řešili. Svět vytvořený spisovatelkou J. K. Rowlingovou toho koneckonců nabízí k diskuzi vskutku dost, není tedy divu, že i několik let po premiéře posledního filmu fanoušci stále horlivě debatují nad různými teoriemi. A jedna z nich byla čerstvě potvrzena i samotnou autorkou.

Teorie vychází z povídky o třech bratrech, na kterou si jistě vzpomínáte. Ve zkratce vyprávěla o tom, jak tři bratři obelstili Smrt a ta jim za to nabídla tři dary. Mocnou hůlku, kámen vzkříšení a plášť neviditelnosti. První dva dary se eventuálně staly zhoubou dvou ze tří bratrů, zatímco ten poslední se před Smrtí skrýval tak dlouho, až nakonec mohl předat svůj plášť svému synovi, a zemřít tak v pokoji.

Fanoušci celé ságy se pak dlouhodobě shodují, že postavy z povídky zosobňují postavy z knih. Voldemort je prvním bratrem, který toužil po moci. Snape je bratrem číslo dvě, protože padl za lásku. A konečně Harry je bratrem číslo tři, jelikož je ze všech nejskromnější. Nově teď však na Redditu vznikla teorie, že postavu Smrti taky někdo představuje. A tím někým není nikdo jiný než profesor Brumbál. Proč?

Brumbál je tím, kdo Harrymu předá plášť neviditelnosti po jeho otci. Brumbál je zároveň tím, kdo se s Harrym uvítá na nástupišti poté, co je Harry zasažen smrtelnou kletbou. Brumbál jako Smrt tak ve skutečnosti dává perfektní smysl a s tímto tvrzením souhlasí i autorka, což dokazuje následující tweet. A co vy, líbí se vám tato teorie?


Přečtěte si také