Showbyznys

10. března 2018 13:47

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Šokující fakta ze života Chucka Norrise, která dokazují jeho nadpřirozené schopnosti. Tohle jste o něm určitě netušili

Tyhle věci o něm ví jen opravdový fanoušek.

Jestli existuje nějaká celebrita, kterou zná úplně každý, ale mnoho z nich o ní vlastně nic neví, pak to je Chuck Norris. Není to tak, že by jeho život byl jedním velkým tajemství, naopak... o Chucku Norrisovi je tolik informací, že nikdo pořádně nedokáže říct, které jsou pravdivé.

Zveřejňování fakt o Chuckovi Norrisovi prostřednictvím memů, koláží a hlášek jsou dlouhodobě velice oblíbenou zábavou na internetu. Určitě jste se již s nějakými setkali, možná si je dokonce i pamatujete. Většina lidi o jeho skutečné osobnosti však téměř nic neví. Tedy kromě faktu, že hrál v populárním seriálu Walker, Texas Rangers a ve filme Cesta draka po boku Bruce Leeho. Proto jsme se u příležitosti jeho dnešních 78. narozenin rozhodli, že vám prozradíme pár informací o jeho životě.

V první řadě je třeba upozornit, že vtipy o jeho nepřekonatelnosti tak trochu vycházejí z jeho skutečného života. Je majitelem černého pásu v judu, karate, taekwondu, brazilském jiu jitsu a tang soo do. Navíc založil své vymyslel své vlastní bojové umění chun kuk do, které je spojením korejských bojových umění a karate. Do bojového umění se nadchl, když v rámci svého působení u amerického letectva sloužil v Jižní Koreji. Kromě toho, že má své vlastní bojové umění, má taky vlastní bojovou ligu nazvanou World Combat League. V té soutěží světoví kickboxeři, aby otestovali své dovednosti. V mládí byl opravdu vážným hráčem na bojové sportovní scéně.

Chuck Norris však nebyl odjakživa takovým drsňákem. Než vstoupil do letectva, byl introvertem, plachým hochem, který se děsil svého nevlastního otce alkoholika, a rozhodně nevynikal ani ve škole. Vše se změnilo až poté, co ho chytlo bojové umění. Chuckovy zájmy jsou ale mnohem rozmanitější. Je věřící a politický konzervativec. Součástí jeho bojového umění je Bůh a vlastenectví. Napsal taky knihy, které apelovaly na obnovení morálky, potlačení imigrace a zabývaly se dalšími tématy pravicové politiky.

Podle některých zdrojů byl herec zpočátku poněkud zneklidněn fenoménem „faktů o Chucku Norrisovi“. Říkal, že by byl raději, kdyby větší pozornost byla věnována jeho knihám a politickým názorům. Postupně si však na ně zvykl a naopak se jimi sám bavil. Tak, teď už víte o Chuckovi téměř vše a myslíme, že už jej nejspíš vidíte v úplně jiném světle než jen jako hrdinu Walkera. My teda ano. Takže, Chucku, všechno nejlepší!

Sdílejte článek
Štítky Chuck Norris Jižní Korea život informace Bruce Lee bojová umění Chuck Norris Texas Rangers World Combat League

Přečtěte si také