Showbyznys

12. května 2018 13:12

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tohle je skutečný důvod, proč se Justin Bieber a Selena Gomez rozešli! Tohle vám zlomí srdce!

Proč se Justin se Selenou skutečně rozešli?

Láska mezi Justinem a Selenou nám v minulosti dávala hodně zabrat. Někdy bylo skutečně obtížné se v jejich komplikovaném vztahu vyznat, chvíli to vypadalo, že je na dně chudák Selena, poté zase Justin, následně se v depresích utápěli oba dva, a když už to konečně vypadalo, že našli způsob, jak spolu být, aby jim to klapalo, tak se z ničeho nic rozešli. Tenhle proces se přitom několikrát zopakoval, než Selena konečně řekla dost – už stačí!

via GIPHY

Jejich nedávný rozchod se tak zdá být definitivním koncem tohohle překvapivě ladícího páru, důvod, proč se však rozešli, nejspíš není ten, co většina lidí očekávala. Jak potvrdil jeden ze zdrojů blízkých Selenině rodině, rozhodnutí padlo ve chvíli, kdy vztah Justina a Seleny neschvaloval vůbec nikdo ze zpěvaččina okolí. Všichni byli proti, Selena se kvůli napjatým vztahům hodně trápila, a tak se nakonec rozhodla, že nejlepším řešením pro všechny bude, když to s Justinem ukončí.

Nyní už chápeme, proč je Justin poslední měsíce tak mimo. Slyšet od dívky, kterou pravděpodobně milujete, že s vámi nemůže být, protože to neschvaluje její rodina… to musí bolet. Na druhou stranu Justin už není malý kluk, a zástup žhavých modelek čekajících na šanci ulovit jeho srdce všechny jeho bolístky časem jistě vyléčí. A když ne, pořád tu jsou ty miliardy na kontě. Justin bude v pohodě. A Selena? Když ji mezitím fanoušci neuštvou kvůli tomu, že občas přibere pár kil, bude taky v klidu. Nakonec nezbývá než doufat, že budou mít oba v dalším vztahu už o něco více štěstí.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez rodina rozchod vztah zpěvačka Selena Gomezová láska

Přečtěte si také