Jak jsou bohaté hvězdy Přátel? 1
Autor: NBC Jak jsou bohaté hvězdy Přátel? 1

ODHALENO: Tolik peněz mají DNES na kontě hvězdy Přátel! Neuhodnete, kdo z šestice herců je nejbohatší!

Publikováno: 24.09.2018
Kolik dnes mají na kontě hvězdy Přátel?

reklama

Je to 24 let od chvíle, kdy televizní obrazovky poprvé přivítaly šestici přátel z New Yorku, jejichž životy se diváci bavili následující dekádu. A baví se jimi dodnes, jelikož seriál Přátelé patří dodnes k jedněm z nejpopulárnějších vůbec.

Hlavní hvězdy seriálu si tak logicky přišly za ty roky na slušné peníze, někteří z nich rozjeli velkou kariéru i po skončení sitcomu, zatímco jiní se drželi zkrátka. Tak či tak, žádný z herců si (až na občasné výlety do odvykacích center) za posledních dvacet let nevedl vůbec špatně, což ostatně dokazují i velikosti jejich kont.

Pokud vás zajímá, jak na tom tedy dnes šestice herců z Přátel je, tady máte porovnání. V uvozovkách nejhůř je na tom herečka Lisa Kudrow (Phoebe), jejíž majetek se odhaduje na 70 milionů dolarů. Matt LeBlanc (Joey) si stojí na slušných 80 milionech, stejnou sumou pak disponuje taky Matthew Perry (Chandler). David Schwimmer (Ross) je na tom o něco lépe s 84 miliony, jeho seriálová sestra Courtney Cox (Monica) už má ovšem na kontě 124 milionů dolarů a je tak o něco lépe zajištěná. Asi nikoho nepřekvapí, že nejlépe je na tom ovšem hvězdná Jennifer Aniston (Rachel), jejíž hollywoodská kariéra se nedá s ostatními srovnávat. Ta má totiž hodnotu 220 milionů a daleko tak převyšuje všechny své herecké kolegy. Ne snad, že by na penězích záleželo. Důležité je, že jsou všichni dodnes dobrými… ehm, přáteli. Že?

Ikonická fialová na stěnách i dveřích

Proč je Moničin byt ze seriálu Přátelé fialový? Designér, který ho stvořil, to po letech prozradil

Co lidem na seriálu tolik vadí?

Lidé nadávají na Přátele! Seriál je podle nich sexistický, homofobní a nenávistný k ženám! Co to způsobilo?

reklama