ODSOUZEN! Herec Daniel Radcliffe bude upálen za čarodějnictví! Kvůli Harry Potterovi ho Vatikán poslal na smrt! (Apríl)

Oblíbený herec doplatil na svou nejslavnější roli!

Daniel Radcliffe se v posledních letech dokázal vymanit ze zajetí role Harryho Pottera a ačkoliv mu oblíbený čaroděj zařídil superhvězdnou kariéru, dnes už má na kontě spoustu dalších zajímavých rolí, kde se obešel bez magie a kouzelnické hůlky. Pro fanoušky bude ovšem vždycky hlavně Harrym. Minulosti se zkrátka utéct nedá a Radcliffe to teď bohužel zjišťuje na vlastní kůži. Harry Potter má totiž nejenom fandy, ale hejtry. A pořádně mocné a naštvané.

V samotném Vatikánu je čím dál tím hlasitější skupina církevních hodnostářů, kteří populární literární a knižní sérii považují za kacířství. Kvůli propagaci čarodějnictví už byly v Římě zničeny tisíce románů a rozlámáno nepočítaně DVDček, evidentně to však nestačí.

Samotný papež František by se tento týden zabýval žádostí o upálení Daniela Radcliffa podezřelého z čarodějnictví a provozování černé magie. Současná hlava katolické církve má sice pověst moderně smýšlejícího člověka a údajně i fanouška ságy (nejradši má prý Prince dvojí krve), logicky mu ale Radcliffovy výstupy přišly přes čáru, a rozhodl tak o jeho upálení.

Radcliffe se tak zařadí mezi velké osobnosti naší doby, jakými byl třeba Jan Hus, a užije si svou kremaci zaživa a veřejně. Zda se dostaví i potomci lorda Voldemorta, zahraniční agentury neuvádějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také