Showbyznys

16. března 2020 10:10

redakce Prima Lajk

Hvězda bondovky přiznala, že má koronavirus! Jaký je její zdravotní stav?

Po Tomu Hanksovi oznámila nakažení koronavirem další slavná tvář. Jak proti nemoci bojuje?

Je to teprve pár dní, co nákazu koronavirem potvrdili legendární herec Tom Hanks se svou manželkou Ritou Wilson. Ti se nyní léčí v karanténě a podle všeho není jejich stav vážný. Nyní ovšem přiznala nakažení koronavirem další hollywoodská hvězda, herečka Olga Kurylenko. Tu si můžete pamatovat zejména z bondovky Quantum of Solace, kde si zahrála sexy bondgirl po boku Daniela Craiga.

Fakt, že měla pozitivní test, oznámila fanouškům na svém Instagramu. Herečka je nyní v domácí karanténě, kde podstupuje klasickou formu léčby. „Momentálně jsem nemocná skoro týden. Mými hlavními symptomy byly horečka a slabost,“ přiznala Olga Kurylenko. Dodává pak, že kašel má zejména ráno a rozhodně nejde o nic vážného. Probíhá u ní tak zřejmě lehčí forma nemoci. Kromě předepsaných léků se pak snaží posílit imunitní systém např. vitamíny či česnekem. Své fanoušky pak varuje, aby brali onemocnění vážně a dávali na sebe pozor.

Na rozdíl od Toma Hankse, jenž nemoc potvrdil během natáčení nového snímku v Austrálii, zatím není jasné, kde se slavná herečka nakazila. Kromě zmiňované bondovky pak můžete známou herečku znát např. ze sci-fi Nevědomí s Tomem Cruisem, akčního Hitmana či snímku Sedm Psychopatů. Přejeme jí co nejrychlejší uzdravení.


Přečtěte si také