Showbyznys

12. března 2020 02:58

redakce Prima Lajk

Smutná zpráva! Legendární herec Tom Hanks se nakazil koronavirem! Je jeho stav vážný?

Jeden z nejslavnějších hollywoodských herců je společně se svou manželkou první velkou filmovou hvězdou nakaženou koronavirem.

Bylo nejspíš jen otázkou času, než se rapidně šířícím koronavirem nakazí i některá slavná osobnost či filmová hvězda. Ostatně případů např. ze sportovního světa už máme několik. Tohle jméno v seznamu nakažených byste ale rozhodně nečekali! Filmová legenda Tom Hanks, hvězda Forresta Gumpa či Zachraňte vojína Ryana, totiž přiznala, že má společně s manželkou Ritou Wilson koronavirus!

K události došlo během jejich pobytu v Austrálii, kde nyní Hanks natáčel životopisný film o Elvisu Presleym. Herec poslal médiím prohlášení, v němž uvedl, že se svou manželkou cítili velice unaveni, bolelo je celé tělo a měli i slabou horečku. Nechali se proto kvůli současné situaci ve světě otestovat pro koronavirus. A výsledky byly bohužel pozitivní. Hanks s manželkou nyní proto musí dodržovat přísná pravidla, budou v karanténě a samozřejmě pod lékařským dohledem.

Zda se jedná o lehký průběh či snad musí herec zápasit s horšími zdravotními obtížemi, zatím není jasné. Slíbil ovšem, že o svém zdravotním stavu bude fanoušky průběžně informovat. Filmové studio Warner Bros. pak ihned pozastavilo produkci filmu a nyní zjišťuje, s kým vším přišli Tom Hanks s manželkou do kontaktu. My jim samozřejmě přejeme brzké uzdravení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také