návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtubeři z TVTwixx se snažili napálit lidi prankem s koronavirem! Vážně je tohle vtipné?

Kontroverzní youtuberská partička se snaží svézt na největším tématu posledních týdnů a opět lacině provokuje.
Vydáno: 09.03.2020
TVTwixx a prank s koronavirem.
Autor: RFE/YouTube.com/TVTwixx TVTwixx a prank s koronavirem.

Už jsme si tak zvykli na to, že youtuberská partička TVTwixx ve svých videích ráda provokuje, často lže a prostě vytváří tvorbu, která vzbuzuje značnou kontroverzi. A ani jejich nejnovější kousek není výjimkou. Rozhodli se totiž využít aktuálního společenského tématu číslo jedna, šíření koronaviru. V ochranném obleku a rouškami proto vyrazili na Václavské náměstí, kde zpovídali kolemjdoucí, zda jsou na virus připraveni. Následně šli do nedalekého obchodu nakupovat mouku či těstoviny, odkud byli vyhozeni, a zavítali také do McDonald’s.

Což o to, brát aktuální situaci také trochu s humorem rozhodně není špatné a někteří lidé na Dannyho a spol. reagovali zajímavě, jisté fórky si ovšem hoši opravdu mohli odpustit. Nabízí se pak otázka, zda není na podobná videa v době velkého šíření koronaviru ještě opravdu brzy. Hochům z TVTwixx je to ovšem asi jedno, sledovanost mají díky aktuálnímu tématu totiž zaručenou.

 

 

Ondra Vlček TVTwixx

VIDEO: TVTwixx udělali stupidní prank na nenáviděného Ondru Vlčka. Překvapuje vás, že si tolik rozumějí?

TVTwixx

VIDEO: TVTwixx mají další otřesný song. Vážně tohle poslouchá někdo bez vady sluchu?!

Článek je zařazen v: TVTwixx , koronavirus , prank , youtubeři

reklama