reklama

reklama

Ondra Vlček TVTwixx

VIDEO: TVTwixx udělali stupidní prank na nenáviděného Ondru Vlčka. Překvapuje vás, že si tolik rozumějí?

Publikováno: 05.11.2019
Ondra Vlček není zrovna youtuber, který by byl oblíbený, kvůli jeho chování spíš naopak. Není proto divu, že s ním žádný normální youtuber natáčet nechce. Výjimka se však přece jenom našla.
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

Kdo zná tvorbu TVTwixx, toho jistě už nemůže překvapit, že si vybrali ke spolupráci právě Ondru Vlčka. Nablblé výzvy, ničení věcí, vstupování na soukromé pozemky. Všechno, čím se vůči mozkovým buňkám zdravého rozumu provinili, už ani nemá cenu to opakovat. To, že chovají doma lišku, která patří do přírody a nemá u nich doma odpovídající podmínky pro život, je už to nejmenší v plejádě jejich průšvihů.  

Nyní se domluvili s Ondrou Vlčkem, že na něj udělají „prank“. Spočívá přitom v tom, že si Ondra stoupl k bráně a nechal se celý obvázat izolepou. Potom jen testovali, jestli izolepa Ondru udrží ve vzduchu. Nutno podotknout, že Vlček je nenáviděný hlavně pro svojí cringe tvorbu, která se nelíbí už ani malým dětem. No, co dodat, jak vidět, nejhorší tvůrci celého YouTube se spojují, protože by s nimi nikdo soudný nespolupracoval.