návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: TVTwixx udělali stupidní prank na nenáviděného Ondru Vlčka. Překvapuje vás, že si tolik rozumějí?

Ondra Vlček není zrovna youtuber, který by byl oblíbený, kvůli jeho chování spíš naopak. Není proto divu, že s ním žádný normální youtuber natáčet nechce. Výjimka se však přece jenom našla.
Vydáno: 05.11.2019
Ondra Vlček TVTwixx
Autor: RFE/YouTube.com/TVTwixx Ondra Vlček TVTwixx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo zná tvorbu TVTwixx, toho jistě už nemůže překvapit, že si vybrali ke spolupráci právě Ondru Vlčka. Nablblé výzvy, ničení věcí, vstupování na soukromé pozemky. Všechno, čím se vůči mozkovým buňkám zdravého rozumu provinili, už ani nemá cenu to opakovat. To, že chovají doma lišku, která patří do přírody a nemá u nich doma odpovídající podmínky pro život, je už to nejmenší v plejádě jejich průšvihů.  

Nyní se domluvili s Ondrou Vlčkem, že na něj udělají „prank“. Spočívá přitom v tom, že si Ondra stoupl k bráně a nechal se celý obvázat izolepou. Potom jen testovali, jestli izolepa Ondru udrží ve vzduchu. Nutno podotknout, že Vlček je nenáviděný hlavně pro svojí cringe tvorbu, která se nelíbí už ani malým dětem. No, co dodat, jak vidět, nejhorší tvůrci celého YouTube se spojují, protože by s nimi nikdo soudný nespolupracoval.  

 

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , Vlček , 13letá , TVTwixx , výzva , izolepa , youtubeři , Danny