Youtubeři

27. června 2019 15:03

redakce Prima Lajk

YouTube News: TVTwixx spadli na dno! Youtubeři lákali děti na nelegální hazard. Vážně kvůli tomu zaplatí 2 miliony korun?

Youtubeři TVTwixx možná konečně okusí, co je to karma. Co všechno jim hrozí za video s tajemným milionářem?

Máme tu další díl vašeho oblíbeného pořadu YouTube News, v němž si tentokrát probereme dvě radostné zprávy, ale bohužel i jednu morálně smutnou. Kromě porodu youtuberky Katky Králové a zásnub SweetieMarket jsme se totiž museli pozastavit také nad nejnovější kauzou partičky TVTwixx.

Stále více se totiž v médiích řeší jejich nedávné video, v němž se sešli s postavou záhadného milionáře, který lidem radí, jak vydělat velké peníze. Stačí mu údajně předat např. pět tisíc korun a on z nich ve sportovních sázkách na svých stránkách JagrBets vydělá lidem dvojnásobek. Jenže se samozřejmě jedná o klasický podvod, na který se navíc kvůli cílovce TVTwixx nachytají hlavně děti.

Oním tajemným milionářem je totiž ruský blogger Krapozavr, který na svém Instagramu běžně ukazuje obličej a všechno luxusní pozlátko okolo něj je nafingované. A lidé peníze ze zaručených sázek často samozřejmě nevidí ani korunu. Youtuberům TVTwixx by se propagace hazardu a podvodu mohla hodně vymstít. Co vše youtuberům hrozí? To se dozvíte v nových YouTube News!

Na celý rozhovor se můžete podívat v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také