návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Radostná zpráva! Slavné české youtuberce se narodilo první dítě! Jaké dala synovi jméno?

Oblíbená youtuberka Katka Králová a sestra Jirky Krále přivítala na světě svého prvního potomka. Co o něm se svým snoubencem prozradila?
Vydáno: 24.06.2019
Youtuberka Katka Králová a partner Tomáš Kvapilík.
Autor: Instagram.com/kvappa Youtuberka Katka Králová a partner Tomáš Kvapilík.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Známá česká youtuberka Katka Králová prožívá bez pochyby nejšťastnější okamžiky ve svém životě. V sobotu 22. června se jí a snoubenci Tomáši Kvapilíkovi narodil jejich první potomek, syn Filip. Synovi se sice nechtělo dlouho na svět, jelikož youtuberka a sestra populárního Jirky Krále rodila několik dní po termínu, samotný porod ovšem proběhl podle všeho bez komplikací.

Hrdí rodiče pak o radostné novině samozřejmě co nejdříve informovali na sociálních sítích a první fotky malého Filípka dojali nejen hrdého strejdu Jirku Krále, ale také všechny fanoušky. „A pak, 22.6.2019, náš život dostal novej smysl,“ napsala Katka pod první synovu fotku na Instagram, čímž nejspíš přesně popsala své aktuální pocity štěstí. A my novopečeným rodičům gratulujeme!

Katka Králová prozradila pohlaví dítěte. 1

VIDEO: Slavná youtuberka konečně prozradila pohlaví svého dítěte! Narodí se jí kluk, nebo holka?

Žádost o ruku, která dojala všechny její fanoušky.

VIDEO: Slavná youtuberka se zasnoubila! Přítel ji požádal o ruku v dojemném videu

Článek je zařazen v: Katka Králová , porod , dítě , syn , jméno , Filip , Jirka Král , youtuberka , porodila , partner , Tomáš Kvapilík