Žádost o ruku, která dojala všechny její fanoušky.
Autor: Instagram.com/svetpodlekatky Žádost o ruku, která dojala všechny její fanoušky.

VIDEO: Slavná youtuberka se zasnoubila! Přítel ji požádal o ruku v dojemném videu

Publikováno: 26.11.2018
Sestra bývalého nejslavnějšího českého youtubera Jirky Krále se bude brzy vdávat!
Youtuberka Katka Kvapilíková, dříve Králová.
Katka Kvapilíková
Katka Kvapilíková, rozená Králová, je jednou z předních českých youtuberek a mladší sestrou... Přečíst celé

reklama

Katka Králová je nejen mladší sestrou internetové hvězdy Jirky Krále, ale už několik let sama patří mezi nejúspěšnější české youtuberky. A nyní navíc v soukromí prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Její dlouholetý partner Tomáš ji totiž požádal o ruku. A symaptická Kateřina mu samozřejmě řekla své ano!

Způsob, jakým Tom k zásnubám přistoupil, navíc dojímá všechny její fanoušky. K žádosti totiž došlo během jejich dovolené v Maďarsku, během níž Katka jako správná youtuberka samozřejmě natáčela tradiční vlog. Zde ji vzal na velmi romantické místo a posadil se s ní na tzv. růžový kámen, o němž se traduje jedna malá pověst. Každý mladý pár, který si na něj sedne, by se měl do roka vzít. A to vzal Tomáš samozřejmě doslova a Katku požádal o ruku. Celou událost pak samozřejmě natáčel a šťastná youtuberka se s událostí pochlubila na samém konci svého vlogu. A musíme uznat, že je to opravdu dojemný a romantický moment.

 

 

Aik žádá Johanku o ruku

VIDEO: Nejšílenější žádost o ruku?! Youtuber Aik předstíral únos, přítelkyně musela plnit bizarní úkoly! Co všechno musela dělat?

Co se o své sestře dozvěděl?

VIDEO: Jak moc zná Jirka Král svou sestru Katku? Co na sebe známá youtuberská dvojice prozradila v těchto šílených otázkách?

reklama