návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Slavná youtuberka se zasnoubila! Přítel ji požádal o ruku v dojemném videu

Sestra bývalého nejslavnějšího českého youtubera Jirky Krále se bude brzy vdávat!
Vydáno: 26.11.2018
Žádost o ruku, která dojala všechny její fanoušky.
Autor: Instagram.com/svetpodlekatky Žádost o ruku, která dojala všechny její fanoušky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katka Králová je nejen mladší sestrou internetové hvězdy Jirky Krále, ale už několik let sama patří mezi nejúspěšnější české youtuberky. A nyní navíc v soukromí prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Její dlouholetý partner Tomáš ji totiž požádal o ruku. A symaptická Kateřina mu samozřejmě řekla své ano!

Způsob, jakým Tom k zásnubám přistoupil, navíc dojímá všechny její fanoušky. K žádosti totiž došlo během jejich dovolené v Maďarsku, během níž Katka jako správná youtuberka samozřejmě natáčela tradiční vlog. Zde ji vzal na velmi romantické místo a posadil se s ní na tzv. růžový kámen, o němž se traduje jedna malá pověst. Každý mladý pár, který si na něj sedne, by se měl do roka vzít. A to vzal Tomáš samozřejmě doslova a Katku požádal o ruku. Celou událost pak samozřejmě natáčel a šťastná youtuberka se s událostí pochlubila na samém konci svého vlogu. A musíme uznat, že je to opravdu dojemný a romantický moment.

 

 

Aik žádá Johanku o ruku

VIDEO: Nejšílenější žádost o ruku?! Youtuber Aik předstíral únos, přítelkyně musela plnit bizarní úkoly! Co všechno musela dělat?

Co se o své sestře dozvěděl?

VIDEO: Jak moc zná Jirka Král svou sestru Katku? Co na sebe známá youtuberská dvojice prozradila v těchto šílených otázkách?

Článek je zařazen v: Katka Králová , Svět podle Katky , Kateřina Králová , Jirka Král , sestra , sestra Jirky Krále , youtuberka , přítel Tomáš , zásnuby , zasnoubená , žádost o ruku