návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nejšílenější žádost o ruku?! Youtuber Aik předstíral únos, přítelkyně musela plnit bizarní úkoly! Co všechno musela dělat?

Takhle šílenou žádost o ruku jste ještě neviděli.
Vydáno: 09.04.2018
Aik žádá Johanku o ruku
Autor: youtube.com Aik žádá Johanku o ruku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to zhruba týden, co populární youtuberské duo Aik a Johanka napálilo (s naší spoluprací) všechny fanoušky svým fingovaným rozchodem. Co se dělo v reálu? Místo rozchodu přišly zásnuby, kterým předcházela ta nejšílenější žádost o ruku, jakou jste kdy viděli.

Jo, Aik se rozhodl svoji přítelkyni Johanku požádat o něco originálnějším způsobem než padnutím na kolena uprostřed restaurace. A tak přišel únos! Cože, ptáte se? Zkrátka a dobře vymyslel plán, během kterého se měla Johanka chvíli bát, chvíli radovat, a na konci… no, na to už se podívejte sami:

 

Hledá se super bavič - trailer

VIDEO: Slavný youtuberský pár Aik a Johanka hledá novou hvězdu internetu! Podívejte se na ty největší trapasy, které zažili během castingu!

Aik a Johanka - pokažené zásnuby

VIDEO: Trapas roku? Youtuber Aik požádal přítelkyni Johanku o ruku. Zásnuby ale dopadly jinak, než byste čekali

Článek je zařazen v: Aik a Johanka , žádost o ruku , zásnuby