VIDEO: Slavný youtuberský pár Aik a Johanka hledá novou hvězdu internetu! Podívejte se na ty největší trapasy, které zažili během castingu!

Hledá se super bavič - Trailer 1

Nový pořad od slavného youtuberského dua můžete vidět exkluzivně na našich stránkách!

Nebaví vás český youtuberský rybníček a myslíte si, že potřebuje pořádnou novou krev? Tak přesně pro vás bude určen nový internetový pořad Hledá se super bavič! V něm bude slavné youtuberské duo Aik a Johanka, jež nedávno dobylo YouTube svou megaúspěšnou Vánoční koledou, hledat novou hvězdu internetu.

Vítěz se pak stane internetovým bavičem roku 2018 a může těšit také na hodnotné ceny. Své vítězství ale rozhodně nebude mít zadarmo. Soutěžící totiž musí splnit řadu jejich opravdu těžkých úkolů. A pro začátek projít castingem. A ten opravdu nebyl procházkou růžovou zahradou.

Právě vtipné záběry z castingu nám nabízí první trailer. A je vidět, že porotci v čele s Aikem a Johankou to s mnoha losery opravdu neměli lehké, nic jim nedali zadarmo a o drsné i vtipné hlášky nebude v nové show nouze! A dojde například i na prdy či masturbaci. Zde se máme asi opravdu nač těšit.

Pořad Hledá se super bavič můžete sledovat na našich stránkách od 25. 1.