Youtubeři

20. června 2019 15:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: ŠOK! Slavná youtuberka se po krátkém vztahu nečekaně zasnoubila! Opravdu chystá svatbu?

Má přítele teprve pár měsíců, přitom se kontroverzní youtuberka už na Instagramu pochlubila zásnubami. Nebo je to celé trochu jinak?

Tak tohle nikdo nečekal! Je to teprve pár měsíců, co youtuberka Markéta Vašířová aka Sweetiemarket představila svým fanouškům svého nového přítele. Jenže jak se zdá, tak jejich láska je po pár měsících tak velká, že se už blíží vdavky! Markétin přítel pocházející z Litvy ji totiž zcela nečekaně požádal o ruku. A youtuberka mu řekla své sladké ano!

S dojemnými zásnubami se Sweetiemarket samozřejmě pochlubila na Instagramu, kde radostnou novinou potěšila všechny fanoušky. Ne všichni jí ovšem zásnuby věří. Někteří lidé si v komentářích myslí, že na svatbu je u dvojice po tak krátkém vztahu ještě brzy. Mnozí si proto myslí, že jejich zásnuby jsou prank, kterým chtějí nachytat hejtry. A u známé provokatérky by se tomu asi nikdo nedivil. Na druhou stranu, podle jejích InstaStories jsou nyní oba maximálně šťastní a zásnuby mohou přijít zkrátka kdykoliv. Uvidíme, jak brzy se nakonec u Sweetiemarket dočkáme svatby.


Přečtěte si také